Προς το περιεχόμενο

(Scorpions' Michael Schenker) Κόφτο το ρημάδι...Αφού σε χαλάει!


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όλοι δικαιούνται να έχουν μια κακή μέρα...αλλά αυτή του Michael Schenker (Scorpions) ΠΑΡΑΕΙΝΑΙ κακή...

 

http://uk.youtube.com/watch?v=_vmo_ePVGGI

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Από τους πλέον άσχημους κιθαρίστες από παίξιμο εννοώ ???....

Δεν τον συμπάθησα ποτέ...Αν και το Pure Instinct είναι δισκάρα με σολάρες γ@μώ την τρέλα μου.,..!!!(βέβαια όχι μόνο αυτό)...

 

Δεν ξέρω, δεν μου αρέσει...Εδώ παρά αμπαλιάζει<!! 8)

 

(Καλά ψιλομαντάρα τα έκανα. ??? ;D..Έγραφα για τον Michael ενώ σκεφτόμουν για τον Rudolph...Παιδιά καμία σχέση τα δύο αδέρφια...Εδώ όντως είναι ο Michael (θεός) και έιναι άσχημη στιγμή...Αυτά που έγραψα πάνε στον Rudolph και όχι στον Μιχάλη...Ο Μιχάλης είναι από τους πλέον καταξιωμένους και όμορφους παίκτες μπλουζ-ροκ που υπάρχουν...ο Rudolph δεν κλ@νει μία μπρόστά του...)

 

Σόρυ αλλά ήταν πρωϊ όταν έγραφα... ;D

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τους πλέον άσχημους κιθαρίστες από παίξιμο εννοώ Huh?....

 

Ελα τωρα που θα βγαλεις και μαπα τον Schenker ! Τι να σου πρωτοπω ? για τη περιοδο με τους UFO  η τις δισκαρες που εβγαλε με τον Robin McAuley ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, περί ορέξεως...

Για μένα είναι Ο μελωδικός κιθαρίστας, με απίστευτο στυλ και chops...

Το βίντεο είναι από την εποχή που είχε πολύ σοβαρό πρόβλημα με ουσίες και κυρίως αλκοόλ - πάντα είχε αλλά τότε ήταν στο όριο. Τώρα είναι μάλλον καλύτερα.

 

Πάντως στους Scorpions έπαιξε δυο τρία σόλα and that's it. Όχι και Scorpions' Michael Schenker...

 

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι δικαιούνται να έχουν μια κακή μέρα...αλλά αυτή του Michael Schenker (Scorpions) ΠΑΡΑΕΙΝΑΙ κακή...

 

στους scorpions ειναι ο Rudolf o μεγαλυτερος αδελφος του αγαπημενου μας μιχαλακη! ναι εχει παιξει στο πρωτο πρωτο δισκο τον scorpions poy oi περισσοτεροι ουτε ξερουν οτι υπαρχει(Lonsome Crow δισκαρος πολυ πειραματικος) κ μερικα σολος οπως ειπε ο φιλος mscmkr

γνωστος εγινε απο τους ufo κ τα πολυ καλα πρωσοπικα του album.

για μενα ειναι απο τους αγαπημενους μου κιθαριστες(ΗΧΑΡΑ ΣΟΛΑΡΕΣ φοβερος συνδιασμος ταχυτητας κ μελωδιας)

τετοια video με στεναχορουν πολλοι γιατι(αλλα κ σ elavd θα πρεπει να γνωριζεις τι εχει περασει τα τελυταια χρονια αυτος ο ανθρωπος) δεν του αξιζει κατι τετοιο(γαμημενα drugs με συνδιασμο μαλακινσης εγκεφαλου)

Οταν πριν μερικα χρονια ηρθε Ελλαδα για Live κ ολοι λεγανε οτι αθ ειναι χαλια το live γιατι θα ειναι κοματια κ δεν θα παιξει τπτ(κ πολυ δεν πηγαν για αυτο το λογο)Θυμαμε να σολαρει στο Let It Roll κ να γυρναω στον δασκαλο μου που ηταν πιο μακρια να κοιτομαστε κ να μου λεει "ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΡΕ !!!!!"

 

Μιχαλακη σε αγαπαμε κ ας μην βαλεις ποτε μυαλο!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Scorpions

 

Γιατι το...συγκροτημα του ειναι...καλυτερο?? ;D ;D

 

η επιτομη του κιτς και της βαρεμαρας ... :o

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά πρώτα απ'όλα όντως, ούτε που παρατήρησε κανείς μας ότι μιλάμε για τον michael και όχι τον rufolf, και συνεχίζουμε να λέμε για scorpions! ;D ;D

 

Πω ρε bluezlick σου αρέσει το lonesome crow?? μιλάμε το θεωρώ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ. ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου