Προς το περιεχόμενο

Ποια κιθάρα δεν θα αγοράζατε με τίποτα;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έντάξει όλοι έχουμε τα βίτσια μας αλλά παρ'όλο που δεν πρέπει να λέμε ΠΟΤΕ και ΠΑΝΤΑ σίγουρα εκεί έξω υπάρχει ένα όργανο που δεν το επιθυμείτε. Που σας πιάνει ναυτία, βγάζετε σπυράκια...

 

Για παράδειγμα δεν θα αγόραζα με τίποτα αυτό

http://www.musicstore.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/MusicStore-MusicStoreShop-Site/de_DE/-/EUR/ViewProductDetail-Start;?SKU=GIT0010316-000&ProductUUID=0&Banner=1&JumpTo=OfferList

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να μη φτάνουμε σε τρελλά custom πράγματα, δε θα έπαιρνα (δε λέω ποτέ, γιατί.. ε, δεν ξέρεις ποτέ τι γίνεται ;D ;D) αλλά σχεδόν με τίποτα SG!!! ΤΙΣ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι μονο οργανα αλλα και γενικα: Οτιδηποτε με μυτερες γωνιες (πχ Σκαρπινια παπουτσια, μεταλλαδικες κιθαρες με αιχμες, reverse headstock, σακακια με βατες, αυτοκινητα με αεροτομες, μυτερα νυχια, αυτο το μικρο το μουσακι σα να εχει κουτσουλησει καποιο πουλι στο πηγουνι σου κλπ) ειναι Χ στην λιστα μου.

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα έπαιρνα ποτέ τετράχορδο μπουζούκι  ;D ;D ;D

 

Πείτε κολλημένο ή οτιδήποτε άλλο αλλά κανένα τετράχορδο δεν

με έχει "φτιάξει" τόσο όσο ένα καλό τρίχορδο ...  ::)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δλδ δε θα πέρνατε κάποια σαν αυτές:

 

eagle_dlx_red.jpg

 

assassin_px3t.jpg

(άντε και χωρίς το tribal)

 

mock_exotic_sm.jpg

 

ε;

 

εμένα πάντως ποτέ δε μου έκατσε καλά αυτή:

stygg9.jpg

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δλδ δε θα πέρνατε κάποια σαν αυτές:

..

 

Όχι  :-[

Αντιθέτως, την fly αν μου τη χαριζανε ευχαρίστως την έπαιρνα.. μπορεί να μην την λες όμορφη αλλά έχει.. ωραίο εσωτερικό κόσμο  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δλδ δε θα πέρνατε κάποια σαν αυτές:

..

 

Όχι  :-[

Αντιθέτως, την fly αν μου τη χαριζανε ευχαρίστως την έπαιρνα.. μπορεί να μην την λες όμορφη αλλά έχει.. ωραίο εσωτερικό κόσμο  ;D

 

Ετσι συμφωνω και εγω... Αν μου την χαριζανε και μου την φερνανε σπιτι σεταρισμενη και δεν το ηξερε κανεις οτι εχω μια τετοια και μπορουσα να ανοιξω ενα δευτερο account στο noiz αλλα να μην με ξεσκεπασουν οι admins ωστε να την πουλησω κοψοχρονια σε καποιον ... και παλι υπο την προυποθεση οτι αυτος που θα την επαιρνε και θα ερχοταν σπιτι να την παραλαβει δεν θα με ηξερε φατσικα ωστε να με αναγνωρισει οταν συναντηθουμε ουρλιαζοντας "MAMA, ΜΠΑΜΠΑ [1] KOITAΞΤΕ ΞΕΦΤΙΛΑ! Ο EVRIS ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΙΘΑΡΑ!" και να καταστραφει η υποληψη μου για παντα. Και εννοειται οτι για να κλεισω την δουλεια θα ειχα χρησιμοποιησει νεο καρτοκινητο τηλεφωνο που μετα θα ξεφορτωνομουν για παντα...

 

[1] Φυσικα και θεωρω οτι οι μονοι υποψηφιοι αγοραστες που θα μπορουσα να βρω θα ειχαν ερθει με τους γονεις τους, μετα τις σχολικες ωρες Δημοτικου για να την παραλαβουν  ;D

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου