Προς το περιεχόμενο

Ποια κιθάρα δεν θα αγοράζατε με τίποτα;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και έχω πάθος με τις gibson αυτήν δεν θα την έπαιρνα ακόμα και δώρο να μου την έκαναν.

Λεπτομέρειες εδώ: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=602700403100578&set=a.443267305710556.92278.443100715727215&type=1&stream_ref=10

 

 

 

 

 

Έχεις δίκιο ρε φιλαράκι. Χάλια είναι σε natural. Ενώ με χρώμα, κοίτα, δείχνει πιο καλά όσο να'ναι:

 

 

ed2041b.jpg

 

 

 

 

 

;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και έχω πάθος με τις gibson αυτήν δεν θα την έπαιρνα ακόμα και δώρο να μου την έκαναν.

Λεπτομέρειες εδώ: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=602700403100578&set=a.443267305710556.92278.443100715727215&type=1&stream_ref=10

 

 

 

Μήπως ήταν ολόκληρη και την έφαγε το σαράκι; :P

 

Εγώ δε θα δεχόμουν ούτε τζάμπα οποιοδήποτε βιδωτό Les Paulοειδές, dean ή b.c.rich κιθάρες.

 

Dean-Guitars-1.jpg

 

124282-guitar-kerry-king-bc-rich-great.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν ειναι  strat-superstrat στυλ δεν προκειται να αγοραστει απο μενα,οχι γιατι κατι διαφορετικο ειναι μαπα, αλλα γιατι εμενα δεν θα μου εκανε καμια ορεξη να την παρω στα χερια και να παιξω και στην τελικη αυτο ειναι που μετραει ;).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εγώ δε θα έπαιρνα με τίποτα SG και τη Fireman του Paul Gilbert.Όλα τα υπόλοιπα είναι δεκτά υπό συνθήκες! ;D ;D

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Καλά, πέρα από αυτές τις "περίεργες" μεταλάδικες, δεν θα έπαιρνα ποτέ PRS. Μου φαίνονται πολύ άοσμες, άχρωμες, βαρετές κιθάρες. Πολύ καλή ποιότητα κατασκευής, πολύ καλό playability (απ'όσο έχω παίξει και φαντάζομαι), προσεγμένες. Σαν μιά σύζυγος όμορφη, καλοντυμένη, με τρόπους (γαλλικά και πιάνο ίσως ;D), αλλά παράλληλα ψυχρή και απρόσωπη, που δεν σε εμπνέει γιά παιχνιδάκια......;) ::) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρω προφανες οτι δεν θα επελεγα καποια απο αυτες τις extravagant κιθαρες που ηδη ποσταρισαν. Ετσι θα αναφερθω σε mainstream μοντελλα:με τιποτα jaguar,jazzmaster ενω θα επρεπε να με παρακαλεσουν πολυ για να μου χαρισουν

Μια sg

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Καλά, πέρα από αυτές τις "περίεργες" μεταλάδικες, δεν θα έπαιρνα ποτέ PRS. Μου φαίνονται πολύ άοσμες, άχρωμες, βαρετές κιθάρες. Πολύ καλή ποιότητα κατασκευής, πολύ καλό playability (απ'όσο έχω παίξει και φαντάζομαι), προσεγμένες. Σαν μιά σύζυγος όμορφη, καλοντημένη, με τρόπους (γαλλικά και πιάνο ίσως ;D), αλλά παράλληλα ψυχρή και απρόσωπη, που δεν σε εμπνέει γιά παιχνιδάκια......;) ::) 8)

Σαν τη Νικόλ Κίντμαν δηλαδή;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου