Προς το περιεχόμενο

Tonelab SE : Κλιπακια - Ερωτησεις - και αλλα...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ενα πρωι ελλειψα (παννελαδικες γαρ) και βλεπω οτι συνεχιζεται με αμμειωτη ενταση το τοπικ! ;D ;D

 

playloud εισαι πολυ παιχταρας.(μετα απ αυτα που ακουω , θα μου παρει πολυυυυ καιρο να ξανανεβασω κλιπακι...)

 

δλδ , μετα απο το 10λεπτο , ΤΙ παίζεις?? ;D ;D

 

τι άλλα παιδιά?? ολα καλα?? ::)

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 142
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Χαχαχαχαχα αυτα ειναι..... οι φωτο που ανεβαζετε κατα καιρους για ...περιγραφη ειναι all the money ναουμ. Ενταξει ρε παιδια, ευχαριστω ΠΑΡΑ πολυ για τα καλα σας λογια, αυτο ομως ρε Σπυρο δεν ειναι λογος να μην ανεβασεις κλιπ. Αλλωστε κι εγω το δικο σου οταν το ακουσα γουσταρα ΠΑΡΑ πολυ. Ο καθενας εχει κατι να δωσει, χωρος υπαρχει (σχεδον) για ολους. Αρκει να υπαρχει η ορεξη για ...παιχνιδι. Αληθεια ομως σας ευχαριστω με κανετε να ντρεπομαι  :-X  :-*  :-*  :-*  :-[  :-[  :-[ Οσο για το ΤΙ παιζω μετα το 10λεπτο, δεν παιζω ΠΟΤΕ παραπανω απο 10 λεπτα. Σπυρο μπορει να (ξανα)γινομαι κουραστικος αλλα ευχαριστω για την φιλοξενια στο ΔΙΚΟ ΣΟΥ thread. Παιδια ο,τι θελετε στην διαθεση σας, αντε και σημερα το βραδυ παιζουμε σε μαγαζι hard rockies ναουμ και γουσταρω. Θα παω να "ξασω" το μαλλι  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ο,τι θελετε στην διαθεση σας

 

E άντε ρίξε κι ένα Blackmore να γουστάρουμε αμα λάχει να 'ούμε...

 

begleri.jpg

 

Αφού το'χεις και γουστάρεις ρε καρντάση! ;D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχχα, η πεταλιερα πηγε στο μαγαζι που βαραμε σημερις. Ομως αυριο θα τηνε φερω πισω και αμα ειμαι σε καλο καρμα και ο Ερμης δεν ειναι αναδρομος (δηλ αμα βρω χρονο) θα το σηκωσω τον αρχοντα ελαβουντου. Ο Blackmore ειναι ο κιθαριστικος μου "νονος" (Φερ τε μου καμεραμαν να του χωσω stratocaster στην καμερα). Να βρω και κανα καλο backing track....... χαχαχαχ

 

Ρε σεις οταν ειπα "ο,τι θελετε εδω", δεν ενοουσα να λετε κιθαριστες κι εγω να παιζω, χαχαχα. Αλλωστε ο Spiv για ηχους της  TL το εκανε το θεμα κι οχι για guitar seminar

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατ αρχας ειναι τελειως περιττο να με ευχαριστεις διοτι δεν ειναι ΔΙΚΟ ΜΟΥ το thread.ειναι του Noiz και των μελων του. :P :P :P

 

επισης προτεινω να ανοιξεις ενα Thread τυπου guitar seminar και να βαλουμε ολοι τις ιδεες μας εκει μεσα.

 

(εχω σκοπο να ανοιξω και ενα για μελετη-εκμαθηση-συμβουλες παιξιματος - στυλ παιξιματος κλπ για μπασσο , διοτι το κακομοιρο το μπασσακι μου καθεται στη θηκη αυτο το καιρο και δεν ξερω τι να μελετησω εκτος απο κλιμακες) δεν το συνεχιζω γιατι ηδη ειμαι πολυ "off".

 

keep posting man!! ;D

 

ΗΛΙΑΑΑΑ....δεν παιζεσαι ρε φιλε.....γελασα οσο δεν παιρνει!!!!φιλια ;)

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να βρω και κανα καλο backing track....... χαχαχαχ

 

http://rapidshare.com/files/116832392/deep_purple-mistreated.mp3.html

 

Πςςςςς χτυπας ΠΟΛΥ ευαισθητη χορδη μαγκακο ναουμ. Το κομματι το θεωρω απο τα ΤΟΡ. Θα κανω ο,τι μπορω

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον θα πω μια αληθεια..... που δεν πιστευα ποτε οτι θα την ελεγα και ορκιζομαι για αυτο.to tonelab :-X!!!!!!πηρα και εγω την περι ου ο λογος μετα και απο συζητηση με τον playloud και ειπα θα ειναι το τελευταιο πραγμα που αγοραζω αφου ακρη δεν εβρισκα με τον ηχο μου.Να τονισω οτι παντα επαιζα με sansamp και  μου αρεσαν τρελα.τεσπα.Την πηρα ,την πηγα σπιτι και την εβαλα να παιξω .Πρωτη ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΛΕΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ''ρε τι λενε αυτοι οτι δεν πρεπει να ειναι on οι καμπινες εμενα μια χαρα μου ακουγεται με on και το amp/line στο amp'' να τονισω οτι παιζω με hot rod deluxe.Εχθες πηγα στο studio μαζι για test drive σε τρανζιστορ το αποτελεσμα....λοιπον παιδια εμενα μου βγαζει ***** αι ηχοι και οταν λεω μαμω εννοω τελος sansamp με τις καμπινες on και το amp/line στο line :o ::) ::) ::)ναι καλα διαβασατε ,τωρα πως γινεται εν ξερω.Ο ηχος που εχω φτιαξει απλα σκοτωνει ειτε το πιστευετε ειτε οχι .και το μονο που εχω να πω ειναι ποτε μην λες ποτε και οσοι σκεφτονται να την παρουν να βαλουν κατι στο μυαλο τους.θελει ψαξιμο,δεν υπαρχουν κανονες πως θα ακουστει καλυτερα γιατι ο καθε ενισχυτης την επιρρεαζει διαφορετικα...και με αυτη τελος το προβλημαορκιζομαι να ειπω την αληθεια αυτα και ντρεπομαι για λογαριασμο μου!!!!

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου