Προς το περιεχόμενο

Tonelab SE : Κλιπακια - Ερωτησεις - και αλλα...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ηχος με ΑΠΟΨΗ.( μετα την μαγικη λεξη που ειπα, λογικα πρεπει να εμφανιστει ο blue.)

 

Παρών!;D ;D ;D

 

Λοιπον το κλιπακι του elavd δεν εχει τπτ απο την αιγλη κ το επιτηδεμενο μεγαλειο του ηχου-αποψη του βαρτανη.Ειναι γνωστο οτι o elavd ειναι μεταλόσκυλο που εμαθε τα modes κ νομιζει οτι παιζει fusion.Kλασικος ωδειακος φλωρος που δεν μπορει να παιξει χωρις πενταγραμμο κ το παιξιμο του ειναι τοσο στενο σε ιδεες που κατανταει μηχανικο,σχεδον midi εποχης 80ς

 

Ενα μηχανημα φιλε elavd δεν μπορει να σε κανει βαρτανη,

ο βαρτανης ειναι αυτος που θα σε κανει μηχανημα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 142
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ηχος με ΑΠΟΨΗ.( μετα την μαγικη λεξη που ειπα, λογικα πρεπει να εμφανιστει ο blue.)

 

Παρών!;D ;D ;D

 

Λοιπον το κλιπακι του elavd δεν εχει τπτ απο την αιγλη κ το επιτηδεμενο μεγαλειο του ηχου-αποψη του βαρτανη.Ειναι γνωστο οτι o elavd ειναι μεταλόσκυλο που εμαθε τα modes κ νομιζει οτι παιζει fusion.Kλασικος ωδειακος φλωρος που δεν μπορει να παιξει χωρις πενταγραμμο κ το παιξιμο του ειναι τοσο στενο σε ιδεες που κατανταει μηχανικο,σχεδον midi εποχης 80ς

 

 

1228_sad_person_crying.gif

 

 

 

Ενα μηχανημα φιλε elavd δεν μπορει να σε κανει βαρτανη,

ο βαρτανης ειναι αυτος που θα σε κανει μηχανημα ;)

 

Αυτό θα είναι το motto μου για το επόμενο διάστημα. Σκέφτομαι να το τυπώσω σε μπλούζα...

 

 

Πάντως, αν ο Vartanis ήθελε, θα μπορούσα να δώσω το backing track για να γράψει κάτι και να ακουσουμε λίγο real thing...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ακουσετε λιαν συντομως αγαπητοι θαυμαστες μου, αλλα θα ειναι εκπληξη.(χε χε χε χε χε )

 

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΝΑΓΩΝΙΩΣ!!!!!

 

Παρεπιπτόντως, θα σου πρότεινα να αλλάξεις την υπογραφή σου και να γράψεις..."Όλες με θέλουν για τον ... τόνο μου"

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητε elavd, η υπογραφη μου αναφερετε στο γουρουνακι που εχω στο avatar μου, το ειχα σε μπλουζα και ειναι για οσους δεν το ξερουν, απο τον απιστευτο Αρκα.

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητε elavd, η υπογραφη μου αναφερετε στο γουρουνακι που εχω στο avatar μου, το ειχα σε μπλουζα και ειναι για οσους δεν το ξερουν, απο τον απιστευτο Αρκα.

 

Ναι βρε... Το ξέρω...Αλλά (εκτός αν έχεις το ίδιο βεληνεκές με το γουρουνάκι), θα σου πρότεινα να αλλάξεις υπογραφή ;)

 

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το pitch shifter ΔΕΝ ειναι harmonizer δηλαδη, δεν ακολουθει μουσικα διαστηματα (3η, 5η, Σαββατο), αλλα ακολουθει πιστα διαστηματα, δηλ ημιτονια. Το μονο που θα μπορουσες να κανεις ειναι να το ρυθμισεις να σε ακολουθει στις 5ες ωστε να εισαι παντα "κουρδισμενος" (εκτος αν παιζεις wholetone οπως ο Holdsworth οποτε εχει και κατι αλλες αλλα ασε μην κανεις κανεναν εμετο)  ;D

 

THANKS απλα δεν εχω ματασχοληθει με αυτα και δεν το κατεχω ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αληθεια ειναι αγαπητε elavd, οτι ειμαι 1.90 υψος και 110 κιλα και γυμνασμενος ( μιλαμε για κοιλιακους). ;D ;D ;D

 

Οταν ελεγα παλια οτι δουλευω νυχτα, οσοι δεν με ηξεραν με ρωτουσαν αν ημουν μπραβος.Τετοια πραγματα.

 

Εχω βεβαια ομορφη φατσα ;D ;D ;D, ρωτα να θες την γυναικα μου(χα χα χα χα χα)

 

 

 

Και βεβαια, οπως ΠΑΝΤΑ, το ξεσχισαμε το theard.

Εχει γινει παραδοση. :P :P :P

 

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν ελεγα παλια οτι δουλευω νυχτα, οσοι δεν με ηξεραν με ρωτουσαν αν ημουν μπραβος.

 

Σου έχω πει ότι παίζεις ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΙΘΑΡΑ?

 

CowLick.gif

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oριστε! ;D

 

Τελε->Vox Vartanis Preposition to Sound Enhancer->καρτα ηχου...

 

 

ΞΕΡΩ οτι δεν ειναι ΑΠΟΨΗ,αλλα ΕΞΟΜΟΙΩΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ,με ο,τι αυτο συνεπαγεται.  ;D

 

edit:

 

Η αληθεια ειναι αγαπητε elavd, οτι ειμαι 1.90 υψος και 110 κιλα και γυμνασμενος ( μιλαμε για κοιλιακους). ;D ;D ;D

 

Περασμενα ξεχασμενα,ε κι αν ειπαμε κ μια κουβεντα παραπανω μωρε,τι εγινε... ;D

 

2431_boy_delivering_flowers.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου