Προς το περιεχόμενο

Tonelab SE : Κλιπακια - Ερωτησεις - και αλλα...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

( οι βρωμικοι ηχοι ειναι σχετικα ευκολοι ετσι κι αλλοιως στις πεταλιερες οι...καθαροι ειναι που ειναι πολυ δυσκολοι εως αδυνατοι...)

 

Εγώ γιατί μονίμως είμαι ευχαριστημένος με τα ακουστικά της πεταλιέρας μου (σ.σ. Korg AX1500G) και όχι με τα ''βρώμικα''; Μα πραγματικά ό,τι και να κάνω...δεν είμαι 100% ικανοποιημένος... ::)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 142
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τι ειναι αυτα τα "ακουστικα" της πεταλιερας σου? :o

 

Αν εννοεις καθαρα εισαι ικανοποιημενος γιατι μαλλον δεν εχεις ακουσει ποτε σου ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ καλα καθαρα.. ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθαρά εννούσα ;)...Απλά έχω φτιάξει δυο-τρια καθαρά που είναι απίστευτα...Είμαι απόλυτα ικανοποιημένος...

 

Αν εννοεις καθαρα εισαι ικανοποιημενος γιατι μαλλον δεν εχεις ακουσει ποτε σου ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ καλα καθαρα.. ;)

 

δηλ; της TONELAB; ;D

 

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα κυριοι εστω και καθυστερημενα.

( εξετασεις στο σχολειο γαρ... )

 

λοιπον αρχιζω να ανεβαζω κλιπακια με βρωμικους ηχους. η πρωτη μου αποψη ειναι οτι πρεπει να ανεβαζω ετοιμα απο τα presets της πεταλιερας.θα "παιξω" μονο με καποια αλλαγη "καμπινας".

 

τα συμπερασματα δικα σας.

 

ερχονται....

 

:P ;)

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η πρωτη μου αποψη ειναι οτι πρεπει να ανεβαζω ετοιμα απο τα presets της πεταλιερας

 

οχι μη το κανεις ΛΥΠΗΣΟΥ ΜΑΣ!! :o :o

 

ΕΙΝΑΙ ΑΘΛΙΑ τα Presets της ΤL!! ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

εμενα παντως τα presets στην le μου φανηκαν οτι την αδικουσαν τα περισσοτερα (οπως και σε πολλα παρομοια μηχανηματα). μετα απο λιγο ψαξιμο εβγαλα ΠΟΛΥ καλυτερα αποτελεσματα..   πιο πολυ θα με ενδιεφερε να ακουσω δικους σου ηχους λοιπον..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η πρωτη μου αποψη ειναι οτι πρεπει να ανεβαζω ετοιμα απο τα presets της πεταλιερας.θα "παιξω" μονο με καποια αλλαγη "καμπινας".

 

Ούτε για αστείο τα presets!!!!!!!!!!!! no way!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε sf μου,κατάλαβε με λιγάκι.. ;)

Αν δεν προσομοιώνει engl ή randall δεν είναι το πρόβλημά μου.Απλά ανέφερα ενισχυτές των οποίων τα lead κανάλια ικανοποιούν τον περισσότερο κόσμο που παίζει πιο γκαζωμένα πράγματα..Αν έχει boogie όπως λες ας ανεβάσει boogie. :)

Το θέμα είναι αν τα βρώμικά της είναι εφάμιλλα ή καλύτερα των άμεσων ανταγωνιστών της.. ;)

If the house is rocking,don't bother knocking...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου