Προς το περιεχόμενο

Τι ενισχυτή κιθάρας full tube εως 1000 ευρώ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 125
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Βλέπτοντας τα γούστα σου θα ρίξω και εγώ την ψήφο μου στον dsl401 τον οποίο και άκουσα προσωπικά και το εύρος των ήχων του θα σε υπερκαλύψει.O Koch παρόλο που είναι πάρα πολύ καλός δεν στον προτείνω γιατί πιστεύω ότι με τον Dsl θα ακούσεις ήχο που θα θυμίζει μπάντες που γουστάρεις ενδεχομένος το οποίο θα σε χαροποιήσει πιστεύω  ;)

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...σε διαμερισμα μενω!!!

 

δλδ τι ν τον παρω αν ειναι ν δωσω ποσα ακομα για να παρω attenuator ??????? μηπως τελικα να παρω combo ???? θα κανω τη δουλεια μου για τις ηχογραφησεις με πυκνωτικο μικροφονο που εγραψα παρα πανω??????

 

 

παντως απο combo Λιγα δειγματα που ακουσα στο youtube πιο πολυ το ματι μου γεμιζουν οι ENGL.....ΤΙ ΛΕΤΕ?

 

thanx....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγαινε στο bon και παιξε τον marshall που θελεις.

 

πηγαινε στου λογοθετη και παιξε τον engl που νομιζεις

 

πηγαινε στο νακα και παιξε τον laney

 

μετα πηγαινε και μια βολτιτσα στα γιαννενα και παιξε και τον koch.(εχει και μια νυχτα δωρεαν διαμονη)

 

ολα αυτα με την tonelab και την κιθαρα σου.

 

(η βρες φιλους που τα εχουν για να τα ακουσεις στον χωρο τους , να πιεις και καφε , να κανεις και γνωριμιες ;D ;D)

 

ως αναφορα για την ηχογραφηση , ξεμπερδευεις με ενα shure 57a.

 

(ειναι και "superfunk certified" , οπως ελεγε παλια και ο φιλος elavd!!)

 

κλεινοντας θα συμφωνησω με τον συμφορουμιτη , που προτεινε μια καλη "καθαρη" πλατφορμα-ενισχυτη για την tonelab (hot rod deluxe / classic 30)

 

;)

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ σημαντικό αυτό με τις δοκιμές.Ακουσε όσο περισσότερο μπορείς και το σημαντικότερο με τη δικιά σου κιθάρα.Και όσο περισσότερη ώρα γίνεται.Είναι πολυ κρίμα και άδικο να πιστεύεις ότι βρήκες τον ενισχυτή που ήθελες και όταν σου έρθει σπίτι και τον ανοίξεις να απογοητευτεις

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δλδ τι ν τον παρω αν ειναι ν δωσω ποσα ακομα για να παρω attenuator ??????? μηπως τελικα να παρω combo ????

 

To attenuator έχει να κάνει με το αν είναι κομπο ή κεφαλή; Για τα πολλά βα δεν είναι;

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου