Προς το περιεχόμενο

Ψήνεστε για online κιθαρο-jam;


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 531
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τώρα που προσέχω το κομμάτι καλύτερα θα μπορούσε το κάθε σόλο να είναι ένας κύκλος.Το κλασσικό 1-4-5 που κάνει με το γύρισμα μαζί.

 

Κι εγώ αυτό σκέφτηκα ;)

Αν είμαστε πολλοί, ας παίξουμε από 1 κύκλο, ενώ αν δε μαζευτούμε άτομα, ας παίξουμε από 2 κύκλους.

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ παίζω. Μήπως πρέπει να γράψουμε δύο-τρεις φορές το κομμάτι το καθένα με διαφορετικούς κιθαρίστες;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή ιδέα του mscmkr απλα έτσι θα πρέπει να κατηγοριοποιηθούμε, να κάνουμε ομάδες κ κατόπιν κλήρωσης να γράψουμε.Το matiz θα το πάρει η Σούλα.

 

Κόψε ράψε θα είναι λογικά κ θα το κάνουμε ένα 8-10 λεπτά ατελείωτα.Απο κει κ πέρα αν δεν πέρνει το ρίχνουμε ενα ακόμα.Ας μην το πολυσκεφτόμαστε πάντως κ ας γίνω το rec κ το upload ενός κύκλου απ τους ενδιαφερόμενους κ στο τέλος τα ενώνουμε.

 

Μου φαίνεται καλή ιδέα αυτή.Γράφουν όλοι το 12μετρο το ανεβάζουν όπως έχει το κομμάτι κ μετά οποιος αναλάβει τη μιξα πέρνει κ το σχέτο κιθαρόνι.Μετα μπορεί να γίνει κατηγοριοποίηση με το ποίοι θα πάνε που.Να υπάρχει δηλαδή μια ροή κ συνέχεια στο κάθε κομμάτι.Π.χ. δεν μπορεί κάποιος να βαράει διστόρσιο τέρμα ροκιά κ μετά να μπει ο μπαλαντοερωτήλος κουασιμόδος-μπαρμπαγιάννης μερακλής με την οκτάβα τη μορφομένη φούλ στην πίσσα κ στην darkίλα.Λέω γω τώρα.

 

Μη μένουμε στα λόγια, εμπρός μαχαίρι κ πηρούνι κ ξεκινάμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω μεσα..... αν μενει χωρος, αλιως θα το τζαμαρω σπιτι. Ain't no sunshine μιξη με Thrill is gone, πσσσσ, τσοντα music ναουμ. Πειτε ποιο μερος και πως το στελνουμε

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου