Προς το περιεχόμενο

Ψήνεστε για online κιθαρο-jam;


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για να καταλαβω πως θα γινει

ο τριγγα εγραψε στο πρωτο 12μπαρ στο δευτερο θα γραψει ο επομενος?

 

 

μηπως καλυτερα να περιμενουμε για κανουμε ομαδες κ να μπουμε με την σειρα ωστε ο καθενας να ξερει σε πιο 12μπαρ να παιξει. γιατι αλλιως θα γινει χαμος....

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 531
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ποιος θα μας βάλει σε σειρα κ με τι κριτηρια ρε συ λίκ.Μπουκαρε εδω η κανε ενα νεο κ δωσε.....Θα μας φαει η γραφειοκρατεια ρε ελληνες?Λες κ 8α βγαλουμε δισκο το συζηταμε συνεχεια.6 σελιδες κ ακομα μπροστα δεν πηραμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια πως θα ηχογραφησω?κονσολιτσα δεν εχω...με κανενα καλωδιο ενισχυτη-------->pc? ;D ;D

 

Συγνώμη κι όλας βρε stratocasterakia, αλλά δηλώνεις "συμμετοχή" χωρίς να έχεις καν ιδέα πώς θα ηχογραφήσεις;  ??? ::)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια πως θα ηχογραφησω?κονσολιτσα δεν εχω...με κανενα καλωδιο ενισχυτη-------->pc? ;D ;D

 

Συγνώμη κι όλας βρε stratocasterakia, αλλά δηλώνεις "συμμετοχή" χωρίς να έχεις καν ιδέα πώς θα ηχογραφήσεις;  ??? ::)

 

...μπορεί να στο παίξει από το τηλέφωνο???

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια προσπαθεια.

Δεν παιζω γιατι ειμαι κοτα.

Αν γραψει ομως ο Βαρτανης,ψηνομαι να περασω το τρακ του απο kaoss pad να κανουμε ελληνικο πειραματισμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

του στειλα πμ να δουμε αν θα το λύσουμε το πρόβλημα.

 

κανεις άλλος πρόβλημα?ελα λέμεε πατάτες αγγούρια ντομάτες όλα με το κιλο στα 20 watt τά χω μισο τιμής λεμε σήμεραααα ελα πάρεεε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου