Προς το περιεχόμενο

2ο Noiz online jam


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 271
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

να βάλω εγώ μια ποιότητα που ακούγεται στο σετάπ απ το edirol-orchestral.

Αν το λουπάρουμε εχει κ αρχή κ τέλος κ είναι για μένα πολύ ελεύθερο στο τι θα παίξει κανείς κ πολύ όμορφο.Χιπχοποrnb αλλα αυτά είναι κύριοι, όχι 300 bmp κ ντέβιλ αρπέζ κ sweep picking όλη την ώρα.Εδώ μπαλαντούλα κ έρωτας ναούμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν ξεκινήσει κάτι καινούργιο που δεν το θεωρώ και ότι το ωραιότερο αφου αυτό δεν έχει τελειώσει επισήμως... Ας ανεβάσουν και οι υπολοιποι που έστειλαν απ' ευθείας τα κομματια τους να τα ακουσουμε. Νομίζω ότι είναι κρίμα να μην ακουστούν όλα τα κομμάτια, έστω και έτσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι οπως πάει με το καλοκαίρι στη μέση μονο καμμια μπυροποσία κι άν.Κ καλά κάνουμε ρε αντε για διακοπές που μας έχει φάει το σαπιοπισί όλη μέρα ναούμ.

 

Ανεβάστε τα πάντως να τα ακροάσουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα μαγκες,

εριξα κι εγω τον οβολο μου με την Bonelab καθοτι ειμαι εχθρος της "ακατανομαστης"  ;D

 

Το τι χρησιμοποιησα μετα τα ... αποκαλυπτηρια  ;D

 

Οπως παντα ειναι one take, first take και ΠΑΝΤΑ επηρεασμενος απο τον μεντορα μου Ιαπωνα OTIKATSEI HOSE.

Χρησιμοποιησα εδω την αγαπημενη μου Gibson Les Paul custom original 1978 "μπριζολα" (φωτο) επηρεασμενος απο το thread για τον ηχο της Les Paul

 

Να και το κλιπ

http://www.box.net/shared/389k77h5w8

Ε ρε, αδοξα καταληξαμε.....

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.box.net/shared/389k77h5w8

 

Αν και οταν το παταω εγω μου το βγαζει, για δειτε τωρα......

 

Μου θύμισε λιγάκι Mike Stern (στο πιο rock όμως)... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωρε μπουζούκιιιιιιι.Τρελές πεννιές έβγαλες εσυ ρε μπζιλιέ να πούμ.Δεν εχω ιδέα αλλα αυτο το βιμπρατίδι κ το μπουζουκολίκ το συνεχόμενο με θύμισε Γκανγκάρη Μούρη.Δεν έχω ιδέα αλλα μελάμε τύφλα να χει κ ο μικέλ άντζελο ο τετραπλοκίθαρος ναπούμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου