Προς το περιεχόμενο

Γνώμες για KORG M3


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 80
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Για κάποιον που έχει όρεξη για ψάξιμο καλό καμιά σχέση με triton για να είμαι ειλικρινής μου άρεσε χθες το άκουσα σε φίλο μου στη γουμένισσα το όργανο έχει δυνατότητες (καλό)..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω παίξει τον ανταγωνισμό (Μotif XS - Fantom G) αλλα το Μ3 είναι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ οργανο και με πολύ ωραίο κλαβιέ ακόμη και στα 61-76 πλήκτρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σου ελεγα να δεις αυτο. Enjoy...

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

 

μόλις έμεινα με ανοιχτό το στόμα, ίσως τώρα να εξηγείται η ατελείωτη αγάπη μου για τα workstations. Ανήκουν στα πιο υποτιμημένο είδος συνθ , μερικοί φτάνουν στο σημείο να τα θεωρούνε μη καθαρόαιμα σύνθ , και όμως είναι το καλύτερο είδος σύνθ που μπορεί κάποιος να αγοράσει για τα λεφτά του.

 

Δεν το συζητάω ότι εκ μακραν είναι μια εκτέλεση ενός μυθικού κοματιού με το τόλμημας μια αντάξιας διαφοροποίησης στην μελωδία. Μπράβο στον δημιουργό , η σκληρη δουλεια και η όρεξη δεν κρύβονται.

 

 

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

 

μόλις έμεινα με ανοιχτό το στόμα, ίσως τώρα να εξηγείται η ατελείωτη αγάπη μου για τα workstations. Ανήκουν στα πιο υποτιμημένο είδος συνθ , μερικοί φτάνουν στο σημείο να τα θεωρούνε μη καθαρόαιμα σύνθ , και όμως είναι το καλύτερο είδος σύνθ που μπορεί κάποιος να αγοράσει για τα λεφτά του.

 

 

 

 

Συμφωνώ μαζί σου και θα πω κι εγώ με τη σειρά μου ότι το μάλλον των synth είναι τα workstation.

Δε βάζω κάνένα αναλογικό synth δίπλα σε ένα Motif es-xs.

Το Μ3 πάντως δεν το άκουσα αλλά και μόνο που δεν είναι ίδιο με το triton σημαίνει όυι θα έχει διαφορετικού είδους ενδιαφέρον.

Φιλικά πάντα ninja.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου