Προς το περιεχόμενο

Στουντιο για ηλεκτρονικη μουσικη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια  εχω τελειωσει εδω και λιγο καιρο καποια κομματια (house κυριως)και θα ηθελα να τους κανω mastering για να μπορεσω να τα παρουσιασω καπου.θα ηθελα αν γνωριζεται να μου προτεινεται καποιον ηχοληπτη η καποιο στουντιο εντος Αθηνων που να εχει πειρα πανω σε αυτο το ειδος και γενικα στην ηλεκτρονικη μουσικη.Ευχαριστω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για ελλάδα δεν ξέρω κανένα αλλά θα σε ενημερώσω ότι το πετρέλαιο ανεβαίνει και ότι το 1 € = 1,57$ do your maths.. και κοίτα και για αμερική...

ΜΤΠ = Μην Το παρεξηγείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια  εχω τελειωσει εδω και λιγο καιρο καποια κομματια (house κυριως)και θα ηθελα να τους κανω mastering για να μπορεσω να τα παρουσιασω καπου.θα ηθελα αν γνωριζεται να μου προτεινεται καποιον ηχοληπτη η καποιο στουντιο εντος Αθηνων που να εχει πειρα πανω σε αυτο το ειδος και γενικα στην ηλεκτρονικη μουσικη.Ευχαριστω!!!

 

H house δεν είναι ηλεκτρονική μουσική (τουλάχιστον όχι για μένα), αλλά έχω κατά νου έναν τύπο ο οποίος εξειδικεύεται σε τέτοιου είδους mastering (ηλεκτρονικής εννοώ). Αν έχεις κάποια δείγματα αναφοράς ή και συγκεκριμένα μηχανήματα που θα ήθελες να χρησιμοποιηθούν τότε ευχαρίστως να σου στείλω sites (εκτός Αθηνών ή μάλλον εκτός Ελλάδας).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H house δεν είναι ηλεκτρονική μουσική (τουλάχιστον όχι για μένα)

 

θα διαφωνησω λιγακι...  :)

 

anyway, αν εχεις λιγα φραγκα παραπανω και θες σοβαρη δουλεια, ο rob acid (νομιζω) κανει καλη δουλεια αλλα εδρευει στη γερμανια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια γνωριζω οτι οι ξενοι ειναι κλασεις ανωτεροι απο τους Ελληνες σε αυτο το ειδος μουσικης αλλα υπαρχει καποιος λογος που δεν θελω να μπω σε αυτη τη διαδικασια του online mastering.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα διαφωνησω λιγακι...  :)

 

anyway, αν εχεις λιγα φραγκα παραπανω και θες σοβαρη δουλεια, ο rob acid (νομιζω) κανει καλη δουλεια αλλα εδρευει στη γερμανια.

 

Δεκτή η διαφωνία - και όλως τυχαίως τον Rob Acid είχα κατά νου! Μ' αρέσει ο τρόπος που δουλεύει και το αποτέλεσμα της δουλειάς του. Είναι λίγο τσιμπημένες οι τιμές του, αλλά προσωπικά δεν θα είχα πρόβλημα να του δώσω αυτά τα χρήματα.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια γνωριζω οτι οι ξενοι ειναι κλασεις ανωτεροι απο τους Ελληνες σε αυτο το ειδος μουσικης αλλα υπαρχει καποιος λογος που δεν θελω να μπω σε αυτη τη διαδικασια του online mastering.

 

Οκ, αντιλαμβάνομαι. Δυστυχώς εγώ προσωπικά δεν ξέρω κάτι να σου προτείνω για εντός Ελλάδος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου συστήσω το Odyssey studio στον Πειραιά μιας και ο Γιώργος ασχολείται όλη του τη ζωή με ηλεκτρονική μουσική. Τηλ. 2104205161. Δεν χάνεις τίποτα να κάνεις μια βόλτα από εκεί να ακούσεις και τις προσωπικές του δημιουργίες. Μπορεί να βρεις εκεί αυτό που ψάχνεις. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου