Προς το περιεχόμενο

Ερωτηση για preamp (από αρχαριο)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ώρες ώρες ξεχνάω γιατί δεν γράφω συχνά στο forum...  ::) ::) ::)

 

Εδω προσπαθούμε να βοηθήσουμε ο ένας τον άλλον...

Όλες οι απόψεις είναι υποκειμενικές και τα αυτιά του καθενός διαφορετικά... Τώρα αν κάποιοι θέλουν κάθε τόσο τις βγάζουν έξω να τις μετράνε εδώ αυτό είναι δικό τους πρόβλημα. Ας το κάνουν μόνοι τους...

 

Φίλε μου. Βρες κάπου να ακούσεις εσύ διάφορες προνισχύσεις και πάρε όποια σου ακούγεται πιο "καλή" στα δικά σου αυτιά.

 

Πήρα την δόση μου... τον άλλο μήνα πάλι εδώ είμαστε...

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ώρες ώρες ξεχνάω γιατί δεν γράφω συχνά στο forum...  ::) ::) ::)

 

Εδω προσπαθούμε να βοηθήσουμε ο ένας τον άλλον...

Όλες οι απόψεις είναι υποκειμενικές και τα αυτιά του καθενός διαφορετικά... Τώρα αν κάποιοι θέλουν κάθε τόσο τις βγάζουν έξω να τις μετράνε εδώ αυτό είναι δικό τους πρόβλημα. Ας το κάνουν μόνοι τους...

 

Φίλε μου. Βρες κάπου να ακούσεις εσύ διάφορες προνισχύσεις και πάρε όποια σου ακούγεται πιο "καλή" στα δικά σου αυτιά.

 

Πήρα την δόση μου... τον άλλο μήνα πάλι εδώ είμαστε...

 

:)

 

δεν νομιζω οτι ειναι υποκειμενικο το αν ενας προενισχυτης εχει πιο δραστικο eq το οποιο σου δινει πολλες επιλογες και οτι (διαβαζει) καλυτερα το χερι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω οτι ειναι υποκειμενικο το αν ενας προενισχυτης εχει πιο δραστικο eq το οποιο σου δινει πολλες επιλογες και οτι (διαβαζει) καλυτερα το χερι...

 

Palminfopage.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο maze σε ευχαριστώ. Εγώ το λήγω το θέμα εδώ για να γράψει και κανένας σοβαρός άνθρωπος (όχι εγώ δηλαδή) εδώ μήπως βοηθηθεί το παιδί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαιρομαι που ξεκινησα ενα κλασσικο thread του noiz!!!  ;D :D ;D ευχαριστω ολους για τις πληροφοριες!! οταν θα καταληξω και παρω καποιο θα τα ξαναπουμε και με κλιπς και τετοια!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαιρομαι που ξεκινησα ενα κλασσικο thread του noiz!!!  ;D :D ;D ευχαριστω ολους για τις πληροφοριες!! οταν θα καταληξω και παρω καποιο θα τα ξαναπουμε και με κλιπς και τετοια!!

 

Φυσικά! Θα περιμένουμε και clips! Άντε καλές αγορές!  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σφήνα ερώτηση απο ασχετο #2 :

Ωραια! Τωρα που κανετε διαλειμα μου εξηγήτε παρακαλω γιατι οι  bass power amps ειναι πανακριβοι? Εχετε υπόψιν κανεναν που να συμφέρει? μήπως ειναι καλύτερα να κοιταξω για μεταχειρισμενη κεφαλή ωστε να τις καρφώνω το preamp μου στο return της και να έχω τα πολυπόθητα, τελικα watt?

Σφήνα ερώτηση απο άσχετο #3 :

Τι στο καλο κανει ενα speaker emulator? (το έχει και το preamp μου στην xlr εξοδο αλλα το manual εξηγει γλαφυρα οτι προκειται περι ... speaker emulator . Τέλος... ??? ). Ντεν εχω καταλαβει ακριβώς. Κανενας καλος ανθρωπος που να κατέχει, μπορει να μου πει δυο λόγια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου