Προς το περιεχόμενο

just a bass


pastelius

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε πολύ blue (όχι το μέλος του noiz  :P) κατάσταση,έγραψα μ'έναν φίλο μερικά tracks.

Μόνο μπάσο-> line6-> κάρτα ήχου (τα άλλα δν τα θυμάμαι)..  :D

Μόνη επεξεργασία κάμποσο reverb μετέπειτα για να μην αδειάζει.Αν ενδιαφέρεται κάποιος να κάνει (δωρεάν{χα,χα})

το κομμάτι να ακούγεται αξιοπρεπώς, θα μπαίνει τσάμπα στα καμαρίνια μου.. ;D ουουυυ  :-*

 

http://www.box.net/shared/7o7vqwbkgg

 

peace

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο είναι κύριε Σάπιε. ;D :P

 

Σίγουρα χρειαζόταν -γενικότερα- υψηλότερη ένταση. Έχω τέρμα τα ηχεία και πάλι σε ακούω χαμηλά.

 

Υ.Γ: Αυτό το "για να μην αδειάζει" και όλες οι πιθανές παραλλαγές του, πόσα χρόνια πρέπει να περάσουν για να πάψει να με κυνηγάει;;; ;D ;D ;D :P :-* :-*

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σου Μητσάκο μαρσιποφόρε, πάλι έγινες μάγκας! ;D

 

Longshadow, μη του δίνεις αέρα. :D :P :-X

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο τρακ, ωραίο feeling, πολύ reverb (lol), πολύ χαμηλή στάθμη. Δυστυχώς δεν έχω το χρόνο να εντρυφήσω, αλλά μου άρεσαν οι ιδέες και κάποιες φράσεις (το "κάποιες" το λέω όχι γιατί δε μου άρεσαν οι άλλες, αλλά επειδή δεν είναι δυνατόν να τις θυμάμαι όλες!).

 

Επίσης, δεδομένου ότι το ζητούμενο είναι η ατμόσφαιρα, ενώ δεν υπάρχει ίχνος πλήκτρων, θα έλεγα πως ο σκοπός εκπληρώθηκε!

 

Μια παρατήρηση: θα μπορούσες να πατήσεις σε κάποιες ιδέες και τις οδηγήσεις σε ολοκληρωμένο ενορχηστρωμένο κομμάτι, πράγμα που φαντάζομαι θα σου έδινε μεγαλύτερη αίσθηση πληρότητας (χαχαχα!). Από την άλλη βέβαια, ωραίο και ως έχει!

 

Cheerz!

bass @ vertigo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να υπάρχουν groupies στα καμαρίνια!!... :P.... ;D

Eίμαι ..μονογαμικός τύπος.. ;D  Μάλιστα το κομμάτι γράφτηκε γι αυτήν.. ::) Τα πάντα ρει όμως όπως λέει κι ο μάστορας στην οικοδομή  :P  ;D ;D

ευχαριστώ πάντως μακροϊσκιωτε,να,πάρε ένα φιλί απο μένα τώρα κ μετά το συμβόλαιό μας θα πάρεις κι απο τις groupies :-*

Επίσης, δεδομένου ότι το ζητούμενο είναι η ατμόσφαιρα, ενώ δεν υπάρχει ίχνος πλήκτρων, θα έλεγα πως ο σκοπός εκπληρώθηκε!

Μια παρατήρηση: θα μπορούσες να πατήσεις σε κάποιες ιδέες και να τις οδηγήσεις σε ολοκληρωμένο ενορχηστρωμένο κομμάτι, πράγμα που φαντάζομαι θα σου έδινε μεγαλύτερη αίσθηση πληρότητας (χαχαχα!). Από την άλλη βέβαια, ωραίο και ως έχει!Cheerz!

Ευχαριστώ για τον χρόνο π αφιέρωσες Νίκο,έχεις δίκιο για την ενορχήστρωση,βασικά

οι ιδέες γράφηκαν on the fly για να υπάρχουν σαν 'οδηγός' σε αυτό π έχω στο μυαλό μου,με λάθη μέσα κτλ..Η άποψή μου είναι πως έτσι είναι ο μόνος τρόπος "to capture the moment" pou lene kai to filoi mas sto Americos. :D

To πρόβλημά μου είναι πως, άμα κάτσω να το γράψω σε παρτιτούρα,έχω μπει γηροκομείο στεγνά. :-X  Ευχαριστώ κ πάλι για την ακρόαση  ;)

Γειά σου Μητσάκο μαρσιποφόρε, πάλι έγινες μάγκας! ;D

Longshadow, μη του δίνεις αέρα. :D :P :-X

Θα τα πούμε στον καφέ εμείς οι 2.

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου