Προς το περιεχόμενο

REAKTOR X-Y


pianistas78

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ yameth έχω εγώ 203 πλαγκινς όμοείναι λοιπόν λάθος; θα πάρουμε τα βουνά με ρεάκτος χ-υ=ω ιθέλει ήχο ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ όμο; ΤΩΡΑ όσοι κάτω το βουνά βρήκα τη βλακεία και τη λένε αλκίδα (όχι δεν είμαι από χαλκίδα φίλε). ο ηχος είναι αυτό που με ενδιαφέρει και ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ, όχι αυτοί οι πουλημένοι. που βλέπεις το περίεργο;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεγάλε κοίτα να φύγεις από το χωριό που είσαι γιατί θα σου πέσουν όλα τα δόντια και δε θα μπορείς να αρθρώσεις λεξη στο τέλος.δε θα μπορείς να πάρεις ούτε ένα πακέτο τσιγάρα από περίπτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιανίστα78 ίζι.

 

Στην αρχή δεν κατάλαβα απολύτως τίποτα από ότι έγραψες στο κατεβατό χωρίς τελείες, κόμματα, προτάσεις και παραγράφους. Μετά από 4-5 υπομονετικές αναγνώσεις θυμήθηκα ότι είχες ρωτήσει κάτι που ίσως έμοιαζε στο άλλο σου θρεντ...

http://www.noiz.gr/index.php?topic=160038.msg236298#msg236298

 

...οπότε πάω εκεί για να σου πω κάτι ελάχιστο που γνωρίζω σχετικά.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω τότε

 

Εγώ λοιπόν θα κάτσω εδώ διότι αυτό είναι ΤΟ ΜΟΝΟ ΓΝΗΣΙΟ thread για το Reaktor X-Y.

 

ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ, μη παρασυρθείς από τις σειρήνες που σε θέλουν να μετακινείσαι στο άλλο thread. Μείναι ΕΔΩ μαζί μου και θα καταφέρουμε να βρούμε το υπόλοιπο της αφαίρεσης Χ-Υ και να το μοιραστούμε με την ανθρωπότητα.

 

Η τρομοκρατία του politically correct φόρουμ δεν θα περάσει!!!!

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα βάλεις το ensemble -δε θυμάμαι πως το λένε- και ή θα κάνεις drag n drop τον ήχο, ή θα τον κάνεις import μέσω των επιλογών του ensemble. Τόσο απλά, που μπερδεύτικες δεν κατάλαβα

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρει κανείς στο reaktor πως εισάγουμε ένα αρχειο wav σε ενα plugin που έχει μέσα το οποίο παραλλάσει τον ηχο κινώντας το ποντίκι μέσα σε ένα πίνακα x-y ?ευχαριστώ

 

ορίστε ένα tutorial για το πως χρησιμοποιείς to ΧΥ Module.

 

http://www.native-instruments.com/index.php?id=xytutorial&L=1

 

καθώς και αυτό

 

http://74.125.39.104/search?q=cache:KijJgLpzC24J:www.soundonsound.com/sos/jun02/articles/reaktortips2.asp+reaktor+sampler&hl=en&ct=clnk&cd=1

 

καλό διάβασμα.

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου