Προς το περιεχόμενο

"Αρρώστια" ή Μεράκι;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Sorry κιόλας φίλε μου αλλά τι θα πει αυτό; Εμένα δεν μου άρεσε ΚΑΘΟΛΟΥ αυτό που κατόρθωσε ο τύπος στο βίντεο. Τον παραδέχομαι για τη δουλειά που έριξε και για το σωστό (τεχνικά) αποτέλεσμα αλλά η ιδέα μου φαίνεται τραγικά κακόγουστη και μη-πρακτική.

 

Θα πρέπει να το παίξω λοιπόν υπεράνω και να πω "μπράβο, μαμάτο" για να ξεφύγω από την κατηγορία του Νεοέλληνα που κρίνει αρνητικά τα πάντα; Οκ, το έχει αυτό το κουσούρι ο λαός μας αλλά τι σχέση έχει με την προκειμένη περίπτωση;

 

+10

 

Σημασία δεν έχει να κατορθώνεις κάτι δύσκολο, αλλά να έχει αξία το κατόρθωμά σου και για άλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

λαθος αγορι μου. αξια εχει κατι που κανεις για τον εαυτο σου, για να αισθανθεις εσυ καλα για αυτο που εκανες. οχι για αυτους που το βλεπουνε αυτη τη στιγμη στο youtube και το κραζουνε. αν ο τυπος εριξε τοοοση δουλεια μονο και μονο για να αξιολογηθει απο τους χρηστες που παρακολουθησανε το video, τοτε ναι, ειναι 'αρρωστος'.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λαθος αγορι μου. αξια εχει κατι που κανεις για τον εαυτο σου, για να αισθανθεις εσυ καλα για αυτο που εκανες. οχι για αυτους που το βλεπουνε αυτη τη στιγμη στο youtube και το κραζουνε. αν ο τυπος εριξε τοοοση δουλεια μονο και μονο για να αξιολογηθει απο τους χρηστες που παρακολουθησανε το video, τοτε ναι, ειναι 'αρρωστος'.

Kι εγω φιλε μου κανω διαφορες κατασκευες αλλα το κανω για την παρτη μου γι'αυτο κ δεν ανεβασα κανενα βιντεακι στο youtube! Οταν θες να σου πουν "μπραβο" τοτε ναι, το κανεις μονο και μονο για να αξιολογηθει (θετικα) η δουλεια που εκανες! Νομιζω δλδ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kι εγω φιλε μου κανω διαφορες κατασκευες αλλα το κανω για την παρτη μου γι'αυτο κ δεν ανεβασα κανενα βιντεακι στο youtube! Οταν θες να σου πουν "μπραβο" τοτε ναι, το κανεις μονο και μονο για να αξιολογηθει (θετικα) η δουλεια που εκανες! Νομιζω δλδ....

 

Με πρόλαβες...

 

Όποιος κάνει κάτι για τον εαυτό του το κάνει σπίτι του, δεν το δημοσιεύει με κάνέναν τρόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως σας διαφεύγει και η περίπτωση του ναι μεν να κάνουμε κάτι καθαρά για τον εαυτό μας, πχ....πατενταρισμένο ακορντεόν με ενσωματωμένο φλασκί για φραπέ, αλλά ίσως να ενδιαφέρει και κάποιον άλλο η να τον εμπνεύσει να κάνει κάτι άλλο, Όσο μπούρδα και να είναι η αρχική έμπνευση. Δεν είναι αναγκαστικό το οτι το προβάλεις για να ακούσεις μπράβο και συγχαρητήρια. Δεν υποστηρίζω άτι ο τύπος με το κιτσ και δίχως νόημα ;D πιανο-triton  ;Dτο έκανε για τους παραπάνω λόγους. Μόνο αυτός το ξέρει.

 

Δέν είναι όλα μαύρο – άσπρο (σαν τα πλήκτρα του καγκουρο - πιανο- triton)  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πατενταρισμένο ακορντεόν με ενσωματωμένο φλασκί για φραπέ,

 

Αυτό θα ήταν πολύ πιο χρήσιμο για πολλούς απο το tritonpiano...  ;D

 

Και εφόσον κάνεις κάτι το ...αμφιλεγόμενο, πρέπει να παίρνεις το ρίσκο για αρνητικές κριτικές από τους πολλούς που πιστεύουν ότι έχεις κάνει μια τρύπα στο νερό και να μην βαφτίζεται "ελληνάρας" η τέτοιου είδους στάση.

 

 

Θα το λεγα αρρωστημενο μερακι...  :o :o :o :o :o

 

Ή και αρρώστια που μεράκλωσε... ή όχι?  ;D ;D ;D ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό θα ήταν πολύ πιο χρήσιμο για πολλούς απο το tritonpiano...  ;D

 

Και εφόσον κάνεις κάτι το ...αμφιλεγόμενο, πρέπει να παίρνεις το ρίσκο για αρνητικές κριτικές από τους πολλούς που πιστεύουν ότι έχεις κάνει μια τρύπα στο νερό και να μην βαφτίζεται "ελληνάρας" η τέτοιου είδους στάση.

 

 

Ή και αρρώστια που μεράκλωσε... ή όχι?  ;D ;D ;D ;D

 

 

 

+1

Όταν κάνεις κάτι για να αξιολογηθείς και το βγάζεις στο internet,πρέπει να είσαι έτοιμος να δεχτείς και θετικά και αρνητικά σχόλια...Δεν μπορεί κάτι να αρέσει ή να μην αρέσει σε όλους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου