Προς το περιεχόμενο

Ετσι παίζονται οι Nirvana!


philippos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

silot οντως πρεπει να ειμαστε επιεικης με τα παιδακια , αλλα μερικα στοιχεια φαινονται απο τα δωδεκα οτι λειπουν και οτι δε προκειται ποτε να αποκτηθουν απο αυτα τα παιδακια . μη βιαστεις να με κρινεις οτι ειμαι αδικος . κατανοω απολυτα τι λες και συμφωνω οτι πρεπει να ειμαστε επιεικεις και οντως μπραβο τους που εκτεθηκαν , αν και δε νομιζω οτι καταλαβαν τα παιδια αυτα ποσο χαλια ειναι αυτο που επαιξαν. το εχω δει και σε ενηλικες που πιστευουν οτι τα πηγαν θαυμασια...

Επισης θελω να σχολιασω αυτο με τα πρωτα βηματα που ειπες οτι κανουν τα παιδακια. μου θυμισες μια κοπελιτσα που τραγουδουσε σε ενα μαγαζιι η οποια ηταν αθλια , αλλα οταν τολμησα να το σχολιασω με πηραν καποιοι απο τα μουτρα, γιατι εκανε λεει τα πρωτα της βηματα στο τραγουδι (δευτερη χρονια στο μαγαζι ) . Δηλαδη τι πιστευαν αυτοι , οτι η προοδος της θα ηταν γραμμικη? δηλαδη στα τεσσερα χρονια θα ηταν δυο φορες καλυτερη , στα οχτω τεσσερις φορες καλυτερη κ.ο.κ ? ή μηπως τα παιδια θαυματα που βλεπουμε κατα καιρους σε διαφορα βιντεο οταν μεγαλωσουν προοδευουν δραματικα ? τα πιο πολλα μενουν στασιμα σε προοδο κυριως γιατι φτασανε στα ορια του ταλεντου τους πολυ νωρις . Μετα οταν πλεον χρειαζεται μονο σπουδη για περεταιρω εξελιξη συχνα τεμπαλιαζουν και δε δειχνουν κανενα σημαδι προοδου.

οντως κι εγω δεν καταλαβαινω ακριβως γιατι ανοιχτηκε ενα ολοκληρο θεμα για τα παιδακια αυτα , αλλα το αστειο ειναι αστειο , και οταν παρουσιαζεις κατι η κριτικη του κοσμου δυστυχως θα ειναι αμιλεικτη , οσα αλλοθι και αν εχεις , οτι ηλικα και αν εχεις . πρεπει να παραδεχτουμε οτι ηταν αστειο. σορυ αν ειμαι λιγο σκληρος με τα παιδακια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 144
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κι εγω τραγουδουσα νιρβανα στα 9 μου ρε παιδια αλλα αν τραγουδουσα ΕΤΣΙ θα ηθελα να ερθει η γιαγια μου (η οποια υπεφερε καθε φορα που με αφηναν οι γονεις μου Σαλαμινα) και να μου ριξει μια σφαλιαρα για να καταλαβω οτι αυτο που κανω ονομαζεται ηχορυπανση!!!!

Και silot το οτι βγηκαν να παιξουν μπροστα σε κοινο δε σημαινει οτι εχουν τις ικανοτητες αλλα το ψωνιο η εστω λανθασμενες εντυπωσεις για τις ικανοτητες τους...

Αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαααλη παραπλανα ο τιτλος.Περιμενα ν'ακουσω κατι τραγικα καλυτερο .Μπραβο στα παιδακια για τον τσαμπουκα τους και το ψωνιο τους αλλα θελουν πολυ δουλεια ακομα.

 

@ Philippos : θες να μοιραστείς μαζί μας τον λόγο που ανέβασες αυτό το video ?

 

Μαλλον του αρεσει η τραγουδιστρια ρε συ silot ;)

Live fast , die ... hard!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

while (our_balls != broken)
{
search YouTube for "worst cover", "bad cover", whatever;
post results to Noiz;
make fun of the band;
} 

Πάνια forever*. >:( >:(

 

 

* τουλάχιστον αυτή δεν έχει ασχοληθεί ως τώρα με πιτσιρίκια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω να πω ότι αν ένα πιτσιρίκι το έχει μέσα του και έχει ταλέντο τα σπάει στην κυριολεξία και ας είναι μια σταλιά ;).Τα συγκεκριμένα είναι χάλια και από τις δύο απόψεις.Καλό είναι να βλέπουν και οι γονείς τι γίνετε και να μην τους ενθαρρύνουν αν αυτό το χάλι συνεχίζετε για μεγάλο διάστημα, από τη στιγμή που δεν υπάρχει πρόοδος γιατί κάνουν κακό στα παιδιά τους και όχι καλό >:(.

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη φιλε μου,αν καταλαβαιναν οι γονεις τα χαλια των παιδιων τους,νομιζεις οτι θα τα αφηναν να βγουν να παιξουν;

 

Συγνωμη δηλαδη :P :P :P :P

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω λεω να τα κρεμασουμε ή να τα ακρωτηριασουμε ???......καλα δεν αφηνετε τα παιδακια να κανουν το χαβαλε τους  ::)δεν μπορω να καταλαβω πως εχουμε γινει οι κριτες των παντων εδω :(

12 χρονων πιτσιρικια και τα κατακρινουμε....πλακα εχουμε τελικα...στην πυρα!!!!!!!!!!!!!!!!!....

she's a witch

BURN HER!!!!!!!!!!

 

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω να πω ότι αν ένα πιτσιρίκι το έχει μέσα του και έχει ταλέντο τα σπάει στην κυριολεξία και ας είναι μια σταλιά ;).

Εγώ πάλι νομίζω ότι τα διάφορα κλιπάκια με τρίχρονα που παίζουν Rachmaninoff, νεογέννητα που παίζουν Paganini και έμβρυα που ξέρουν καλύτερη κιθάρα απ' όλους (που λέει και ο Lukather  ;D) έχουν κάνει κακό στην όλη αντίληψή μας για την εξέλιξη κάποιου που παίζει μουσική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ignatios χαλαρωσε λιγο.

μπορεις με επιχειρηματα να μας πεις γιατι δε κανει να κρινουμε 12χρονα?

τα κρινουμε καλλιτεχνικα , και μην ανησυχεις τους δινουμε πολλα ελαφρυντικα λογω ηλικιας .

Επισης προς αποφηγην παρεξηγησεως , αναγνωριζω οτι ειναι πολυ δυσκολο για ενα πιτσιρικι λογω ελλειψης ακουσματων να παιξει και να αποδοσει πιστα ενα τραγουδι , κατι που ειναι ομως διαφορετικο με το να μην παιζει σωστα εναν ρυθμο .επισης για ενα παιδι που τραγουδαει ειναι πολυ δυσκολο να μεινει ακριβης τονικα . τα καταλαβαινουμε ολα αυτα .

Αλλα ξαναλεω , το βιντεο μου φανηκε αστειο. οπως οταν ενα παιδακι παει να κανει κατι οπως οι μεγαλοι πχ να κλοτσησει μια μπαλλα στην εστια, και πεφτει κατω . ε δεν ειναι αστειο?  καλοπροαιρετα.

 

ps .ιγνατιε μην κρινεις τους κριτες των παντων :)

monty pythons τα σπανε. παρε ενα καλο

 

αυτο ειναι απο μια εποχη που η κυβερνηση της αγγλιας (ισως η θατσερ , δε γνωριζω ποτε ακριβως ειναι) επαθε ενα αμοκ και εφτιαχνε αβερτα(υπαρχει αυτη η λεξη, απο που βγαινει ? αδοκιμη στο γραπτο παντως) υπουργεια για το καθε θεμα που ηθελε να διαχειριστει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι νομίζω ότι τα διάφορα κλιπάκια με τρίχρονα που παίζουν Rachmaninoff (.....) έχουν κάνει κακό στην όλη αντίληψή μας για την εξέλιξη κάποιου που παίζει μουσική.

Ακριβώς.

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου