Προς το περιεχόμενο

Ποιον εμπιστεύεστε για service???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

πριν γνωρίσω τον Πάνο Οικονομάκη πήγαινα στον Κουρμπή' date=' πιστεύω ότι

ο Οικονομάκης είναι πολλή καλός και προσεκτικός στην δουλειά του έχει τρομερό εξοπλισμό.

 

φτιάχνει και χειροποιητα όργανα " enigma" (oxi κονσερβα)

αυτά τα ολίγα για τον Πάνο Οικονομάκη, αξίζει να τον τσεκάρουν και οι πιο

ψαγμένοι κιθαρίστες, μπασίστες και θα καταλάβουν την ποιότητα του.[/quote']

 

 

οριστε μερικες φοτο απο τη δουλεια του που μου ανηκουν...

Alex

 

5.jpg

 

13.jpg

 

12.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 126
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Θα με ενδιέφερε να ακούσω και οι Θεσσαλονικείς ποιόν τεχνικό εμπιστεύονται περισσότερο και γιατί όπως και άσχημες εμπειρίες που μπορεί να έχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δοκιμάσει, το Rock pile, τον Καγμάκη, Διαμαντόπουλο και Τζίμμη.

By far καλύτερος ο Τζίμμης για μένα.

Χειρότερος ο Peter, στον οποίο είχα πάει την Jap Strat μου και προσπαθούσε να με πείσει οτι έπρεπε να αλλάξω το lock της Kahler που είχε από τη μάνα της πάνω, γιατί δεν μπορούσε να το σετάρει όπως έπρεπε. Μετά το service (ο Θεος να το κάνει), την πήγα κατευθείαν στον Τζίμμη και η κιθάρα ρυθμίστηκε κανονικότατα.

Τα παιδιά στο Διαμαντόπουλο (¶ρης-Μιχάλης) είναι προσωπικοί μου φίλοι αλλά από service έτσι και έτσι. Για καθοδήγηση όμως περί μαγνητών, ενισχυτών, προενισχυτών, εφφέ και ότι άλλο μπορεί να ψάχνει ένας κιθαρίστας είναι (προσωπική μου γνώμη), the best.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε εσείς,αφήστε τους τεχνικούς & κάντε το μόνοι σας :!: :lol:

δεν λυπάστε τα λεφτουδάκια σας?? :lol:

 

Σοβαρά τώρα ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ πλεονέκτημα του να μάθετε να κάνετε set ups ειναι οτι μονο ετσι μπορείτε να προσαρμόσετε την κιθαρα στο ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ σας γούστο & παίξιμο κατι που κανεις μαστορας δεν μπορεί να κανει. (εκτος κι αν κατασκηνώσετε στο μαγαζί του :lol: )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Alex η LP σου είναι κορυφή.Όσο αφορά τη θεσσαλονίκη τώρα εγώ έχω καταλήξει στον Κώστα Γιαπιτζόγλου στη Νεάπολη όσο αφορά τις χοντρές δουλειές λόγου πολύ προσιτών τιμών και ικανοποιητικότατης δουλειάς.Για το setup το κάνω μόνος μου για να μη φάμε και ξύλο απο κάποιους κάποιους :D :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι μπράβο παδί μου!! :lol:

 

τι τζάμπα κάθομαι & γράφω οδηγίες?ξερεις τι κουραστικό που ειναι? :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Alex η Les Paul σου είναι πραγματικά εντυπωσιακή για δώσε λεπτομέρειες..... :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε janick, οταν μαζεψα τα λεφτα για κιθαρα(ασε που χρειαστηκε να τα φαω για αλλο λογο) :? , πηρα τηλεφωνο τον κωστα στην νεαπολη και του ειπα οτι θα φερω μια tele απο γερμανια. του ζητησα να μου κοστολογησει το απολυτα βασικο setup μια και η κιθαρα ειναι καινουρια και μου απαντησε οτι το ελαχιστο ειναι 70 ευρω. οπως και ο καγμακης μου πηρε 70 για το βασικο setup στην pacifica που ειχα. και σας διαβεβαιωνω οτι η κιθαρα ηταν σχεδον απαιχτη και δεν ειχε καμια βλαβη. και ρωταω, ειναι λογικο αυτο???

 

 

 

υ.γ. ο γιαπιτζογλου, με την σειρα του με ρωτησε ποσο θα κανει αυτη η custom απο γερμανια, με σκοπο να μου αποδειξει οτι την επαιρνα ακριβα, και οταν του ειπα 500 ευρω(rockinger), επαθε ζημιαα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

70 euro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

τι λέτε ρε παιδιά ούτε στου CHANDLER στο Λονδίνο (το διασημότερο & καλυτερο κιθαραδικο της Ευρώπης οπου ολοι οι ροκ σταρς δινουν τις κιθαρες τους..) δεν χρεώνουν τοσα!

 

ΕΛΕΟΣ! :twisted:

 

φτιάξτο μονος σου αγόρι μου,ειναι ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ!!!! (btw η rockinger σεταρισμενη κατα 90% ερχεται...)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου