Προς το περιεχόμενο

Κοστολόγηση προϊόντων για την Ελληνική Αγορά


pan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Music Store Koeln δε στέλνει αντικαταβολή στην Ελλάδα. Μπορείς να πληρώσεις μέσω πιστωτικής. Αν η παραγγελία σου είναι μέχρι 32 kg, η επιβάρυνση έιναι 23 ευρώ για τα μεταφορικά.

Στον Thomann μπορείς να πληρώσεις και με έμβασμα, αλλά αν η παραγγελία σου είναι πάνω από 20 kg, τα μεταφορικά ανεβαίνουν αισθητά. Μέχρι εκεί, πάντως, ισχύουν τα 23 ευρώ.

url=http://www.soundclick.com/akisk]Akis K

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγω πάντος παιδια αγόρασα μόλις σήμερα ενα keyboard με τιμη αντιπροσωπίας 2480 euro δίνοντας-μετρητά πάντα-1800 euro, όταν στο πιο φθηνό e-shop στο εξωτερικό το είχα βρεί 1900 euro.

Δεν το πήρα βεβαια απο την αντιπροσωπία αλλα απο περιφεριακό μαγαζι της Αθήνας και χωρίς να έχω κάποια γνωριμία εκεί,να είμαι πελάτης κτλ.

Η πρώτη τιμή που μου είπε ήταν 1800!!!

 

Επιστροφή στην κορυφή

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Ποιό είναι ρε φίλε; Πές μας μπας και πάρουμε κανά πλήκτρο της προκοπής!

_________________

 

πηρα το KORG PA-80

τιμή καταλόγου στο Bon Studio 2400 euro.

με μια επίσκεψη στον Kεβορκιάν στην Ομόνοια χωρις παζάρια 1800 euro.

Ρίξτε μια ματιά στο ιντερνετ για τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα πολύ καλή τιμή! Με μια γρήγορη ματιά στα μεγαλύτερα e-shops, το συγκεκριμένο μηχάνημα πάει κάπου στα 2.000 ευρώ! Ξέρεις αν γενικά οι τιμές του είναι τόσο χαμηλές ή έτυχε στην περίπτωση του Korg; Ευκαιρία ψάχνω να ανανεωθώ! :wink:

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα πολύ καλή τιμή! Με μια γρήγορη ματιά στα μεγαλύτερα e-shops' date=' το συγκεκριμένο μηχάνημα πάει κάπου στα 2.000 ευρώ! Ξέρεις αν γενικά οι τιμές του είναι τόσο χαμηλές ή έτυχε στην περίπτωση του Korg; Ευκαιρία ψάχνω να ανανεωθώ! :wink:[/quote']

 

να σου πω την αλήθεια πρωτη φορα πήρα κάτι απο εκει.και αυτο γιατι μόνο εκεί υπήρχε διαθέσιμο το συγκεκριμένο όργανο σε όλη την Αθήνα.Θα έφερνε η αντιπροσωπία σε ενα μήνα.

Πάντος το 25% έκπτωση που μου έγινε δεν νομίζω οτι είναι κάτι δύσκολο.αρκει η αρχική τιμή να μην είναι υψηλή σε σχεση με το εξωτερικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστό αυτό αλλά είναι και το κυριότερο πρόβλημα... όταν το Korg Triton Le για παράδειγμα έχει τιμή στο Bon Studio 1500 ευρώ και στα μαγαζιά κάπου 1200-1300 ευρώ, δεν συμφέρει αφού το Synthplanet.com το δίνει με 850 ευρώ σύν 60 ευρώ για μεταφορικά... Μάλλον είσαι από τους τυχερούς που έπεσαν στην εξαίρεση του κανόνα!

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mιλάμε για το μαγαζί που έχει στη βιτρίνα τις Epiphone με χαρτάκια που γράφουν Gibson; Αν ναι, δε νομίζω ότι πρόκειται για μαγαζί διαφορετικό από τα άλλα που έχουμε σχολιάσει εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να παίζει κι αυτό που είπε ο Angelos... Σε ό,τι αφορά τις κιθάρες, δεν ξέρω καν το μαγαζί, απλά έχω περάσει απ' έξω χωρίς καν να σταθώ στη βιτρίνα άρα δεν μπορώ να πω κάτι... Δεν σημαίνει αυτόματα ότι πάνε να σε παραπλανήσουν όμως (γιατί θα σου πει ότι η Epiphone είναι θυγατρική της Gibson, άσχετα αν τα όργανα της καθεμιάς ουδεμία σχέση έχουν μεταξύ τους). Αν είχε και τιμές Gibson, τότε πράγματι θα πήγαιναν να σε πιάσουν κορόϊδο αλλά ας μην είμαστε τόσο επικριτικοί!

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου