Προς το περιεχόμενο

Πως θα ξεκινήσω να παίζω με γκρούπ;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 182
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Συγνώμη για την ειρωνία, αλλά γιατί δεν δοκιμάσατε και με άλλους πυρήνες, π.χ. πυρήνες Χλωριούχου Βρωμοπουτάνιου ή με Ανεξάρτητους Αναρχικούς Πυρήνες; Πυρηνέλαιο καλό για ντεθ μέταλ;

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ σωστά, αλλά αυτό επαφίεται στο φιλότιμο του καθενός. Εγώ προσωπικά, και πιστεύω και εσύ, δεν θα τράβαγα αυτή τη φωτογραφία.

 

 

 

 

Εξαρτάτε για ποιόν λόγο.

 

Για να πλουτίσω και να γίνω γνωστός, όχι.

 

Για να καταδείξω το πρόβλημα στην παχύσαρκη κοινωνία μας, ναί,

μήπως και κάποιοι ενεργοποιηθούν. Πράγμα αδύνατον, καθότι κάθε θαύμα κρατάει μόνον τρεις ημέρες.

 

Όμως θα την χρησιμοποιούσα όπως ακριβώς έκανε και ο ΜάνοςΧ

για να τσακίσω συγκεκριμένη ιδεολογία, όταν αυτή κατα την άποψή μου μπορεί να αποβεί επικίνδυνη.

 

Θα την χρησιμοποιούσα επίσης και ώς σύμβολο της ....  :-X

 

Η αναγραφή "Not for public use" είναι προφανές πως είναι εντελώς φαρισαϊκή.

Κάτι που σηκώνεται στο διαδίκτυο είναι προς δημόσια χρήση, και παύει πλέον να είναι δικό σου.

 

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσον αφορά στην Κοσμική νομοτέλεια και στις δήθεν "New Age" πεποιθήσεις μου, κοιτάξτε εδώ.

http://el.science.wikia.com/wiki/%CE%9D%CE%BF%CE%BC%CE%BF%CF%84%CE%AD%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CE%B1

 

Θα μπορούσα να πώ πάρα πολλά μια που το κειμενάκι είναι μικρό,

αλλά είναι μιά καλή αρχή για όποιον "θέλει".

 

Επίσης, για να καταλάβετε τα όσα έγραψα για τους τρόπους που αφανίζονται οι Μαύροι της Αφρικής,

αναλογιστείτε το τί είναι και πως λειτουργεί η "Φυσική Επιλογή". 

Σύμφωνα με την αντίληψή μας, ήταν άδικο ο sapiens να εξαφανίσει τον neanderthal.

Η Φύση όμως θεωρεί δίκαιο να διαιωνίζεται ο δυνατότερος και καλύτερος,

και δεν κάνει καμία χάρη ως απολύτως δίκαια.

Διότι όταν κάνει την χάρη στον αδύναμο, αδικεί τον δυνατό,

όπως ακριβώς αν ο δικαστής κάνει χάρη στον άδικο, τότε θα αδικήσει τον δίκαιο ...

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ιχνηλάτη, εδώ μιλάμε γενικώς για τη μουσική τεχνολογία και (εν προκειμένω) πώς η evitaki θα ξρκινήσει να παίξει με γκρουπ.

Πως καταφέρνεις να οδηγείς τη συζήτηση σε "σύγκρουση ιδεολογιών"..... (και τα θέματα στο "περί ανέμων") ακόμη δεν έχω καταλάβει.  ::)

 

Η evitaki που άρχισε το εν λόγω θέμα.... έχει να συνδεθεί 4 ημέρες. Κι εμείς συνεχίζουμε. Υπάρχει κάποιος ΠΣΝ (παγκόσμιος συμπαντικός νόμος) που να το περιγράφει κι αυτό?  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ιχνηλάτη, εδώ μιλάμε γενικώς για τη μουσική τεχνολογία και (εν προκειμένω) πώς η evitaki θα ξρκινήσει να παίξει με γκρουπ.

 

 

Επάνω σε αυτό της απάντησα και εγώ.

Μέσα στην απάντησή μου υπήρχε και το παρακάτω κείμενο:

 

Μάλλον θα πρέπει πρώτα να ασχοληθείς και με τα synthesizers και την σύνθεση ήχου.

 

Μετά θα πρέπει να παίζεις με όχι και τόσο αξιόλογες μπάντες

και αν είσαι καλή και αξιόλογη, τότε θα σε βρουν οι αξιόλογοι από μόνοι τους. ;)

 

Ξέρεις, υπάρχει κάτι σαν μαγικός συμπαντικός νόμος,

που λέει πως ο καθένας τελικά θα έχει ότι του αξίζει

Αν θέλεις κάτι πολύ, προσπάθησε να το αξίζεις.

Καλή τύχη.

 

 

Τότε ο χρήστης spy (παλιός "γνωστός" με νέο όνομα)

δεν άντεξε το δικαίωμά μου να λέω την γνώμη μου,

και μου επιτέθηκε λέγοντας υποτιμητικά τα εξής:

Εγώ πάλι, σε 2-3 δραστηριότητές μου στις οποίες πιστεύω βάσιμα ότι έχω κάποιες ικανότητες, έχω πάρει ως τώρα τα @@ μου. ;D Ασε τους συμπαντικούς νόμους για τίποτα αθώα 15άχρονα που διαβάζουν Coelho...  ;D

 

evitaki, welcome και συγνώμη για το οφτόπικ (αλλά δεν άντεξα   ;)).

τα οποία περίμενα να διορθωθούν από κάποιον mod αλλά δεν.

 

Μετά έπεσα στην παγίδα να του απαντήσω … να μου ξαναπαντήσει…

μπήκαν και οι άλλοι στον χορό όπως και του λόγου σου, και νάτα.

Κατάλαβες;  >:(

 

 

Πως καταφέρνεις να οδηγείς τη συζήτηση σε "σύγκρουση ιδεολογιών"..... (και τα θέματα στο "περί ανέμων") ακόμη δεν έχω καταλάβει.  ::)

 

 

Αυτό ούτε και εγώ το έχω καταλάβει. ::) ???

Αλλά αυτό που με παραξενεύει περισσότερο, είναι γιατί αυτό να συμβαίνει μόνο στο Noiz.  :o ???

 

Η evitaki που άρχισε το εν λόγω θέμα.... έχει να συνδεθεί 4 ημέρες. Κι εμείς συνεχίζουμε.

 

Ο χρήστης evitaki έκανε την ερώτησή του, πήρε τις απαντήσεις του και έφυγε.

Όταν μας χρειαστεί πάλι εδώ θα ήμαστε.

 

Υπάρχει κάποιος ΠΣΝ (παγκόσμιος συμπαντικός νόμος) που να το περιγράφει κι αυτό?  ;)

 

Βέβαια και υπάρχει.

Είπαμε "ο καθένας τελικά θα έχει ότι του αξίζει". 

 

 

Τι να εννοεί άραγε ο ποιητής;   ::)

 

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνώμη για την σφήνα ρε παιδιά,αλλά...έχω απογοητευτεί λίγο!

είναι δυνατόν κάθε φορά που ένα πιτσιρίκι (και όχι μόνο..) ρωτάει πχ..πώς θα φτιάξει μία μπάντα ή πώς θα μπεί σε μία,τί κιθάρα να αγοράσει,ποιό είναι το καλύτερο pedal κλπ κλπ κλπ.....να υπάρχουν 10-15 άτομα που γ#μ#νε κάθε φορά το topic..?!?!?!?τι συμπαντικές μ#λ#κίες είναι αυτές?!?!?!το μόνο που κάνετε κύριοι είναι να αποθαρύνετε τα παιδάκια με αυτές τις κρίσεις  πανικού και την...μανία καταδίωξης που σας διακατέχει.....

και στο κάτω κάτω,ανοίξτε ένα καινούριο θέμα και πείτε οτι θέλετε εκεί!

το είπε κι ο harilatron :

'...Η evitaki που άρχισε το εν λόγω θέμα.... έχει να συνδεθεί 4 ημέρες. Κι εμείς συνεχίζουμε....'

 

τεσπά,κάντε οτι καταλαβαίνετε-πάω για καφέ με τους φίλους μου τους εξωγήινους.........

και ειλικρινά δεν με ενδιαφέρει αν κάποιος απο εσάς αρχίσει το κράξιμο-θα τον γράψω στα...παγκόσμια συμπαντικά...παπούτσια μου!

Καλή ημέρα να'χουμε.... :)

...Saw my reflection and cried...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνώμη για την σφήνα ρε παιδιά,αλλά...έχω απογοητευτεί λίγο!

είναι δυνατόν κάθε φορά που ένα πιτσιρίκι (και όχι μόνο..) ρωτάει πχ..πώς θα φτιάξει μία μπάντα ή πώς θα μπεί σε μία,τί κιθάρα να αγοράσει,ποιό είναι το καλύτερο pedal κλπ κλπ κλπ.....να υπάρχουν 10-15 άτομα που γ#μ#νε κάθε φορά το topic..?!?!?!?τι συμπαντικές μ#λ#κίες είναι αυτές?!?!?!το μόνο που κάνετε κύριοι είναι να αποθαρύνετε τα παιδάκια με αυτές τις κρίσεις  πανικού και την...μανία καταδίωξης που σας διακατέχει.....

και στο κάτω κάτω,ανοίξτε ένα καινούριο θέμα και πείτε οτι θέλετε εκεί!

το είπε κι ο harilatron :

'...Η evitaki που άρχισε το εν λόγω θέμα.... έχει να συνδεθεί 4 ημέρες. Κι εμείς συνεχίζουμε....'

 

τεσπά,κάντε οτι καταλαβαίνετε-πάω για καφέ με τους φίλους μου τους εξωγήινους.........

και ειλικρινά δεν με ενδιαφέρει αν κάποιος απο εσάς αρχίσει το κράξιμο-θα τον γράψω στα...παγκόσμια συμπαντικά...παπούτσια μου!

Καλή ημέρα να'χουμε.... :)

 

+10000000000000000000000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου