Προς το περιεχόμενο

Πως θα ξεκινήσω να παίζω με γκρούπ;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ιχνηλάτη την επόμενη φορά που θα αρρωστήσεις μήν πάς σε γιατρό, άσε να λειτουργήσει η φυσική επιλογή.

Επίσης άν κάποιος σε κλέψει μήν πάς στα δικαστήρια, είναι βέβαιο ότι θα λειτουργήσει η συμπαντική νομοτέλεια.

Επίσης να εμπιστεύεσαι τους επαγγελματίες που βγάζουν πολύ χρήμα για πολλά χρόνια, εξ΄ορισμού θα είναι οι ικανότεροι (πάλι έχει μεριμνήσει η συμπαντική νομοτέλεια). Οπότε άν τελικά αποφασίσεις να πάς σε γιατρό να πάς σε κάποιον κομπογιαννίτη-άσχετο-απατεώνα, συνήθως είναι οι πλουσιότεροι. Πολλοί μάλιστα δέν έχουν κάν πτυχίο. Φαντάσου πόσο ικανοί θα είναι! Υπάρχουν τέτοιοι που κυκλοφορούν με φεράρι, έχοντας στείλει κόσμο αδιάβαστο.

 

 Επίσης, για να καταλάβετε τα όσα έγραψα για τους τρόπους που αφανίζονται οι Μαύροι της Αφρικής,

αναλογιστείτε το τί είναι και πως λειτουργεί η "Φυσική Επιλογή".  

Σύμφωνα με την αντίληψή μας, ήταν άδικο ο sapiens να εξαφανίσει τον neanderthal.

Η Φύση όμως θεωρεί δίκαιο να διαιωνίζεται ο δυνατότερος και καλύτερος,

 

Αυτό πέρα απο ρατσιστικό είναι και αστείο γιατί οι μαύροι της Αφρικής όχι μόνο δέν αφανίζονται, αλλα:

 

"Africa's rate of growth is the highest in the world --2.36%"

 

(http://www.overpopulation.org/Africa.html)

 

 

(όντως *dg, το thread μάλλον θα πρέπει να χωριστεί)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 182
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

Σύμφωνα με την αντίληψή μας, ήταν άδικο ο sapiens να εξαφανίσει τον neanderthal.

Η Φύση όμως θεωρεί δίκαιο να διαιωνίζεται ο δυνατότερος και καλύτερος,

και δεν κάνει καμία χάρη ως απολύτως δίκαια.

Διότι όταν κάνει την χάρη στον αδύναμο, αδικεί τον δυνατό,

όπως ακριβώς αν ο δικαστής κάνει χάρη στον άδικο, τότε θα αδικήσει τον δίκαιο ...

 

ο σαπιενς δεν εξαφάνισε τον νεαντερνταλ (τουλάχιστο όχι με την ενοια που το εννοείς) , τα δυο ειδη εξελιχθηκαν μαζί , αλλά ούτε και εξαφανίστηκε αλλά ίσα ίσα ,αναμέιχθηκε με το καινούργιο είδος και δημιούργησε το είδος που γνωρίζουμε σήμερα ώς σύγχρονο άνθρωπο.

 

Η φύση είναι τόσο δίκαια ΄όσο και σοφή και δίνει ευκαιρείες σε όλους για το καλύτερο , κάτι που δεν μπορεί να ειπωθεί για τον άνθρωπο που στο όνομα της δικαιοσύνης της θρησκείας και της αγάπης κάνει τα μεγαλύτερα . εγκήματα.

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε ο χρήστης spy (παλιός "γνωστός" με νέο όνομα)

Αυτό πάλι πού το σκέφτηκες; Δεν έχω μπει ΠΟΤΕ εδώ με άλλο nick. Απλά παρακολουθούσα το noiz και παλιότερα, οπότε έχω σαφή γνώμη για το ποιόν σου εδώ.

 

δεν άντεξε το δικαίωμά μου να λέω την γνώμη μου,

και μου επιτέθηκε λέγοντας υποτιμητικά τα εξής:τα οποία περίμενα να διορθωθούν από κάποιον mod αλλά δεν.

Δεν βρίσκω τίποτα το επιθετικό σ' αυτά που έγραψα. Όπως θα έλεγε και ο Lebowski, "That's like... my opinion, man". Αντίθετα, η δική σου απάντηση ήταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ και βρίσκεται ακόμα εδώ.

 

Πιστεύω ότι εκμεταλλεύσαι την ελευθερία και το "χαλαρό" moderation του παρόντος forum για να διατυπώνεις επανειλημμένα θεωρίες αμφίβολης εγκυρότητας που προκαλούν εύλογα σχόλια. Καλό θα ήταν να εκτιμήσεις το γεγονός ότι υπάρχει ένα ιδιότυπο καθεστώς ανοχής προς εσένα (το οποίο δεν ισχύει για άλλα μέλη που τραβάνε threads από τα μαλλιά και επιδίδονται σε flaming, παρότι είναι μικρότερα σε ηλικία και δικαιολογούνται) και να έχεις μια πιο μετρημένη παρουσία. Και οι απόψεις/ιδεοληψίες καθενός από μας είναι απλά ΑΠΟΨΕΙΣ και δεν έχουν απόλυτη και παγκόσμια ισχύ, όπως ισχυρίζεσαι επανειλημμένα για τις δικές σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς το τέλος που είχε ο φωτογράφος, εξαιτίας της συγκεκριμένης φωτογραφίας, ήταν πολύ τραγικό...

 

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9A%CE%AD%CE%B2%CE%B9%CE%BD_%CE%9A%CE%AC%CF%81%CF%84%CE%B5%CF%81

shmera yparxoyne poly pio sovara themata ....poly konda sthn ellada!!!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν έχετε καταλάβει γρί απότι έχω πεί  :(

Πάω πάσο._

 

Ναι ε? Είναι μάλλον πολύ δυσνόητα αυτά που λες για εμάς.  :P :P :P

 

Επομένως, συνεφέρθητι κλιμάθητι και ενδεχομένως το πέλεβο παρομοίως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για το -1 eye αλλα βαλε κ το ποστ σου να φαινεται πριν απ το δικο μου να υπαρχει κ μια συνοχη.

 

Απ το πως θα παιξει δισκαλο η αλλη το φτασατε στον ιησου χριστο το ναζωραίο κ φταιω γω μετα με τα καζανακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επομένως, συνεφέρθητι κλιμάθητι και ενδεχομένως το πέλεβο παρομοίως.

 

νομίζω χαρίλατρέ μου πως θα σε μηνύσω.έτσι είπαμε; χωρίς καν μία αναφορά στην πατρότητα της πλήρους ασυνεννοησίας;;;θα έπρεπε να πεις:Επομένως, συνεφέρθητι κλιμάθητι και ενδεχομένως το πέλεβο παρομοίως. όπως θα 'λεγε και ο ...........

;D ;D ;D

υ.γ. ξέχασες πως μπορείς να συνεφερθώσεις ή πελεβώσεις κάποιον.

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για το -1 eye αλλα βαλε κ το ποστ σου να φαινεται πριν απ το δικο μου να υπαρχει κ μια συνοχη.

 

Απ το πως θα παιξει δισκαλο η αλλη το φτασατε στον ιησου χριστο το ναζωραίο κ φταιω γω μετα με τα καζανακια.

 

Φίλε, αν καταφέρεις ποτέ να γράψεις κάτι σοβαρό, να μου το πείς να έρθω εγώ από κάτω να γράψω κάτι για τη τουαλέτα μου και μετά μου λες. Το ποστ μου το έσβησα διότι με πρόσβαλες.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου