Προς το περιεχόμενο

Πως θα ξεκινήσω να παίζω με γκρούπ;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ευχαριστω για το -1 eye αλλα βαλε κ το ποστ σου να φαινεται πριν απ το δικο μου να υπαρχει κ μια συνοχη.

 

Απ το πως θα παιξει δισκαλο η αλλη το φτασατε στον ιησου χριστο το ναζωραίο κ φταιω γω μετα με τα καζανακια.

 

ρε σύ τρίγκα έχεις ακούσει ποτέ για τον ιησού χριστό τον ΖΑΓΟΡΑΙΟ;;;  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 182
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φίλε, αν καταφέρεις ποτέ να γράψεις κάτι σοβαρό, να μου το πείς να έρθω εγώ από κάτω να γράψω κάτι για τη τουαλέτα μου και μετά μου λες. Το ποστ μου το έσβησα διότι με πρόσβαλες.

 

 

 

To πρώτο μέρος είναι άποψη και είναι απόλυτα κατανοητο.

Τα μπολντ όμως δεν βγάζουν νόημα. Δλδ να έσβηνες μηνυμα του επειδή σε προσέβαλε, είναι πιο κατανοητο. Αλλά να σβήσεις μηνυμα σου επειδή σε προσέβαλε, δεν μου κολάει.

Καθαρή περιέργεια. :)

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πρώτο μέρος είναι άποψη και είναι απόλυτα κατανοητο.

Τα μπολντ όμως δεν βγάζουν νόημα. Δλδ να έσβηνες μηνυμα του επειδή σε προσέβαλε, είναι πιο κατανοητο. Αλλά να σβήσεις μηνυμα σου επειδή σε προσέβαλε, δεν μου κολάει.

Καθαρή περιέργεια. :)

 

Αυτά να τα βλέπεις εσύ που με θεωρείς παλιόπαιδο...

 

Εγώ γράφω επειδή πιστεύω ότι κάποιοι θέλουν να συζητήσουνε. Έγραψα ένα ωραιότατο (κατά τη γνώμη μου ποστ) σχετικά με το γιατί δεν πρέπει να κολάμε στον τίτλο του thread, απαντώντας στο λεβέντη πιο πάνω που λέει ότι μας γράφει στα παλιά του τα παπούτσια. Ο τρίγκας, αντί να απαντήσει επίσης στον άλλο, κάτι που κανονικά θα έπρεπε να κάνετε όλοι σας, έρχεται από κάτω και γράφει αυτό που γράφει.

 

Να ξέρετε ότι δεν είμαι ο μόνος που σβήνει ενδιαφέροντα ποστ του, αφού ξοδέψει ένα μισάωρο για να τα γράψει. Αν δεν απομονωθούν αυτές οι συμπεριφορές, στο τέλος θα μιλάμε μόνο για καζανάκια εδώ μέσα.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ακριβώς. Πρόλαβα και διάβασα σήμερα το απόγευμα το post του Wow! και με ενόχλησε η απάντηση του trigga. Είναι κατανοητό ότι ενδεχομένως ο trigga δεν αναφερόταν στον Wow! αλλά στις προηγούμενες ατάκες. Παρόλα αυτά, η γραμμή

Στο τελος παιδια τραβήξτε κ καζανάκι γιατι θα βρωμάει.

δεν κολλάει κάτω από αυτό που είχε γράψει ο Wow! με κανέναν τρόπο.

Κατά τη γνώμη μου ο trigga θα έπρεπε να έχει τροποποιήσει το σχόλιο άμεσα.

 

... Αν δεν απομονωθούν αυτές οι συμπεριφορές, στο τέλος θα μιλάμε μόνο για καζανάκια εδώ μέσα.

 

+2. (Και όχι μόνο αυτές, αλλά και άλλες αντίστοιχες.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πρώτο μέρος είναι άποψη και είναι απόλυτα κατανοητο.

Τα μπολντ όμως δεν βγάζουν νόημα. Δλδ να έσβηνες μηνυμα του επειδή σε προσέβαλε, είναι πιο κατανοητο. Αλλά να σβήσεις μηνυμα σου επειδή σε προσέβαλε, δεν μου κολάει.

Καθαρή περιέργεια. :)

 

+2112

επισης σαν μοντ μπορεις σβινεις κ διαγραφεις οτι θες eye κ στην προκειμενη περιπτωση εσβισες ενα δικο σου ποστ γιατι σε προσελαβε ο Trigga εγω που δεν ειδα τι εγινε κ τι εχεις πει το μονο συμπερασμα που μπορω να βγαλω ειναι αρνητικο για σενα!

Γιατι μου δειχνεις οτι χρησιμοποιεις το μοντεριλικι οπως σε  συμφερει!

Γενικα η ολη συμπερηφορα σου δεν ειναι κ η καλυτερη (κ ειδικα επειδη εισαι μοντ στιγματιζεσε πιο ευκολα αλλα κ πιο πολυ)

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+2112

επισης σαν μοντ μπορεις σβινεις κ διαγραφεις οτι θες eye κ στην προκειμενη περιπτωση εσβισες ενα δικο σου ποστ γιατι σε προσελαβε ο Trigga εγω που δεν ειδα τι εγινε κ τι εχεις πει το μονο συμπερασμα που μπορω να βγαλω ειναι αρνητικο για σενα!

Γιατι μου δειχνεις οτι χρησιμοποιεις το μοντεριλικι οπως σε  συμφερει!

Γενικα η ολη συμπερηφορα σου δεν ειναι κ η καλυτερη (κ ειδικα επειδη εισαι μοντ στιγματιζεσε πιο ευκολα αλλα κ πιο πολυ)

+10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σύ τρίγκα έχεις ακούσει ποτέ για τον ιησού χριστό τον ΖΑΓΟΡΑΙΟ;;;   ;)

 

Αυτό με πείραξε.

Δεν παίζουμε με τα ιερά και τα όσια των άλλων.  >:( >:( >:(

Παρακαλώ να σβηστεί.

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με πείραξε.

Δεν παίζουμε με τα ιερά και τα όσια των άλλων.  >:( >:( >:(

Παρακαλώ να σβηστεί.

 

Παίζουμε, πώς δεν παίζουμε. Π.χ, με τα ιερά και τα όσια των άλλων παίζει διαρκώς η σάτιρα, η μουσική, η λογοτεχνία κ.λπ, κ.λπ.

Εκτός κι' αν εννοείς ότι δεν παίζουμε με τα ιερά και τα όσια των άλλων στο forum και όχι γενικώς.

 

(sorry για το offtopic)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε να πω κ γω τπτ τωρα.Ο χαριλατρος καταλαβε που πηγαινε το σχολιο γενικοτερα κ ειδικοτερα στο ποστ σου(eye) πηγαινε για αυτο που εγραψες για την quotsa στο τελος(αληθεια ειναι οτι το μακριναρι που κατεβασες παλι το ειδα κ φοβηθηκα οποτε ουτε καν ξερω τι εγραφες.Ειδα το τελος κ οτι ειχα διαβασει απ τις 18 κ σας μιλησα απο καρδιας παλι).Αυτα που σχολιασες το κανετε εδω κ 18 σελιδες.Αλλου ηταν η κουβεντα στα συμπαντα το ριξατε.

Οχι μονο καζανακι ειναι αλλα κ βοθρος με κρατικη σφραγιδα σαρεσει δε σαρεσει.Κ επικροτεις το βοθρο για 18 σελιδες κ γραφεις κ σοβαρα κ δεν το σβηνεις επειδη εγραψε ο γιαμεθ.Ουαου.......κοψτο μεχρι εκει που ειναι του γιαμεθ,βγαλτο απ την κεντρικη πιο νωρις κ οχι αφου γραψω εγω τις μαλακιες μου για να σας πω να το εξαφανισεται απο κει.

 

Οτι νομιζεται πλεον ρε μοντια τι να σας πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου