Προς το περιεχόμενο

Μεταχειρισμένα μουσικα οργανα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν. Καλως ηρθα στο ωραίο σας Site και αυτομάτως κάνω την πρώτη μου ερώτηση. Υπάρχει κάποιο κατάστημα online που να πουλάει μεταχειρισμένα όργανα ή ενισχυτές όχι της ιδεολογίας e-bay όμως. Αν ναι θα ήθελα να μάθω και ιδιαίτερα από άτομα που έχουν κάνει αγορές. Συγκεκριμένα ψάχνω για έναν tiaxis και για έναν vht τελικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:) .... Ας υποθεσουμε οτι αυτο που θα σου πω ισως βοηθησει......

Κοιταξε υπαρχει το www.Thomann.de (θα μου πεις, σιγα το νεο)το οποιο ειναι γερμανια, εχει πολυ καλες τιμες (αρα μπορει να σε συμφερει για καινουριο)....Εγω πηρα το VOX V847 WAh pedal, ενα volume pedal (του κ....ου) και τον Boss το μετασχηματιστη για τα πεταλακια 200 euro (ολα μαζι, με τα μεταφορικα)...

ΕΚΤΟΣ αν θες συγκεκριμενα μεταχιρισμενο για καποιο λογο (και οχι για την τιμη)..... Αν ειναι ετσι κανε ενα Search στο Google ''second hand music instruments'' να δεις τι θα σου βγαλει και........ΨΑΞΕΕΕΕΕΕ...... :lol: :roll: :roll: :roll:

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: :lol: Βεβαια μερικοι 8α σου πουνε να πας στο Στολλα, εχει δεν εχει ουτος η αλλος, αυτοι θα σου πουν να πας εκει :lol: :lol:

 

Υ.Γ. δεν εχω τιποτα με το Στολλα, κιθαρα και ενισχυτη απο εκει τα εχω παρει :roll: :roll: Ο παραληπτης αυτου του μυνηματος ξερει πιος ειναι :roll: :roll:

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:idea: :idea:Εγω εν' ολιγοις ρε παιδια για να γινομαι και πιο συγκεκριμενος, θα ηθελα με το ποσό των 2000 ευρώ να αγοράσω έναν triaxis και εναν vht. Δυστυχως αυτο στο Ελλαντα δεν γίνεται. Ωστοσο θα μου προτείναται καμια κίνηση για e-bay :?: :?:

 

 

Υ.Γ.: Ωραιο ονομα το "goatphiloshopher " και πανω απ' ολα ιστορικο :!: :!: :!:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:?: :roll: ........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Ξέρεις αυτον τον καιρό έχει μια American Strat , μαύρη , πολυ καλή γιατί... μπλα μπλα .....και αν δεις τους μαγνήτες....μπλα μπλα... και την προτείνω ανεπιφύλακτα....μπλα μπλα....και εγω αυτήν θα έπαιρνα αν ήμουν στη θέση σου. :wink:

 

 

Ξέρει ο παραλήπτης... :lol:

endrix was a tweaker...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:?: :roll: ........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Ξέρεις αυτον τον καιρό έχει μια American Strat ' date=' μαύρη , πολυ καλή γιατί... μπλα μπλα .....και αν δεις τους μαγνήτες....μπλα μπλα... και την προτείνω ανεπιφύλακτα....μπλα μπλα....και εγω αυτήν θα έπαιρνα αν ήμουν στη θέση σου. :wink:

 

 

Ξέρει ο παραλήπτης... :lol:[/quote']

 

Αληθεια, δεν σε καταλαβαινω...... :? :) Μπορεις να γινεις πιο συγκεκριμενος??? Θα το εκτιμουσα....... :twisted: :P :? :)

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μεταχειρισμένο όργανο,επειδή το θέμα είναι δίκοπο μαχαίρι,για ξένοιαστες αγορές και απροβλημάτιστο παίξιμο συνιστώ αγορές από γνωστούς.

 

Για να ξέρεις από την αρχή αν (και που) πονάει κάποιο όργανο,από έναν άνθρωπο που θα έχεις το θάρρος να τον ρωτήσεις ανοιχτά.

 

Ανάλογα με την περίπτωση,μπορείς να πετύχεις απίστευτες ευκαιρίες.Η προσοχή όμως για τα "σαπάκια" είναι επιβεβλημένη!

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου