Προς το περιεχόμενο

χτύπησα κιθαρόνι αήτητο


harry

Προτεινόμενες αναρτήσεις

fender stratocaster MIM 1998, boss Rc-2, boss Hm-2 japan, 550e πως σας φαίνεται?

 

Να πώ ότι πριν καταλήξω στην εν λόγω κιθάρα έπαιξα ibanez roadstar II, yamaha pacifica, Cort διάφορες, squier διάφορες, godin διάφορές αλλά μόνο αυτή μου άρεσε.

 

Υπέροχη ταστιέρα, μοναδικός ήχος, fender ! !  ! !

 

Δεν έχω λόγια.

 

Είμαι super Ευχαριστημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγειά  ;)

 

Έχω μια MIM του '96 και δεν μπορώ να πω ότι με ενθουσίασε φοβερά στη στοκ μορφή της, έχει άλλους μαγνήτες;

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aφού εσύ είσαι ευχαριστημένος το μόνο που μας μένει είναι να σου ευχηθούμε μεγεία και καλόπαιχτη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες ευχαριστώ και να είστε καλά!!!

 

Jasemeister, πιθανόν στο πλαστικό αυτό πως το λένε λείπαν 2 βίδες και ο ήχος της ήταν μοναδικός.

 

Blues breaker ευχαριστώ.

 

Petersp, μάλλον δεν κατάλαβες ότι με την τιμή αυτή έχω πάρει και 2 πετάλια αξίας 250e.

 

το ένα μάλλιστα αρκετά δυσεύρετο

και επίσης σύγκρινα την stratocaster mim 1998 με μια standart mim 2006, ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ.

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες ευχαριστώ και να είστε καλά!!!

 

Jasemeister, πιθανόν στο πλαστικό αυτό πως το λένε λείπαν 2 βίδες και ο ήχος της ήταν μοναδικός.

 

Blues breaker ευχαριστώ.

 

Petersp, μάλλον δεν κατάλαβες ότι με την τιμή αυτή έχω πάρει και 2 πετάλια αξίας 250e.

 

το ένα μάλλιστα αρκετά δυσεύρετο

και επίσης σύγκρινα την stratocaster mim 1998 με μια standart mim 2006, ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ.

:D

δεν θελω να γίνω μ*****ς αλλα το hm-2  το βρισκεις 30 ευρώ στην χειρότερη, το taiwan δε σε πληρώνουν κιολα να το πάρεις...

 

παντως η στρατ με το rc-2 ειναι καλουτσικο deal, καλορίζικα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θελω να γίνω μ*****ς αλλα το hm-2  το βρισκεις 30 ευρώ στην χειρότερη, το taiwan δε σε πληρώνουν κιολα να το πάρεις...

 

Ναι, στο ebay αλλά δεν ξέρεις άν θα δουλεύει. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογική η τιμή μου φαίνεται, καλόπαιχτη φίλε μου...!

 

Και αν έπρεπε να την συγκρίνεις με μια American Standard φετινής, ας πούμε, παραγωγής...;

 

(χεχε, ρωτάω για να δώ πόσο πιά διαφέρει από την MIM του 06 που λες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:)

 

Και αν έπρεπε να την συγκρίνεις με μια American Standard φετινής, ας πούμε, παραγωγής...;

(χεχε, ρωτάω για να δώ πόσο πιά διαφέρει από την MIM του 06 που λες)

 

Σωστό, εμένα η ΜΙΜ standart 06 δεν μου έκατσε στο χέρι, αλλουνού μπορεί να του κάθεται, καθόλου δεν θέλω να θάψω την κιθάρα, πόσο δε την 2008 που είναι και upgrated.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου