Προς το περιεχόμενο

Δεν ξεδιπλώνει το μενού στον IE7.0


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Νομίζω ότι το βρήκα....

.....?

 

Μπήκα απο firefox και με δείχνει αποσυνδεδεμένο κάνω εγγραφή και συνδέομαι κανονικά.

Δεν βλέπω την λίστα όμως με τους συνδεδεμένους και δεν ξέρω αν είμαι μέσα και επανασυνδέομαι.

Ερώτηση 1: Πως; μπορώ να δώ την λίστα με τους συνδεδεμένους στο firefox και να το ελέγκξώ.  ??? ??? ???                    ???

Καπάκι, αφού αποσυνδέομαι απο firefox, μπαίνω απο internet explorer 6.0 και μου λέει ότι είμαι συνδεδεμένος (χωρίς να κάνω σύνδεση). Γνώμη μου ότι όποτε "με βλέπει" ο internet explorer με συνδέει γιατί παρατηρώ και τον χρόνο μου, χτές ήμουν 2 μέρ, 5 ώρες και 28 λεπτά συνδεδεμένος και σήμερα 2 μέρες 6 ώρες και 29 λέπτά.

...............................'

Το μενού εξακολουθεί να μην δουλεύει.

Ο Harialtron μου έστειλε pm το βράδυ και μου λέει ότι δεν με βλέπει συνδεδεμένο.

Πως όμως..............αν αυτό συμβαίνει, με συνδέει ο internet explorer όποτε με βλέπει, το σταματάω? Δεν θέλω να βλέπει ο καθένας το προφίλ μου και όποιος συνδέεται με τον υπολογιστή  μου να μπορεί να μπεί..........

??? ??? ???

??? ??? ??? ???

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Το ένα είναι άσχετο με το άλλο harry.

1. Για το ότι σε θυμάται ο explorer και όχι ο firefox έχει να κάνει με τις ρυθμίσεις των browser. Οχι με το Noiz.

2. Για να φαίνεσαι στους άλλους logged in ή μη, το ρυθμίζεις στο προφίλ σου στην αντίστοιχη επιλογή.

3. Αν το Menu δεν ξεδιπλώνει για να σου εμφανίζει τις επιλογές, έχει να κάνει με τον IExplorer μόνο.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ένα είναι άσχετο με το άλλο harry.

1. Για το ότι σε θυμάται ο explorer και όχι ο firefox έχει να κάνει με τις ρυθμίσεις των browser. Οχι με το Noiz.

 

Πως το κάνω αυτό? Να ρυθμίσω τον brownser έτσι που να μην με θυμάται? Please είμαι λίγο άσχετος με το internet και θα ήθελα λίγο αναλυτικές οδηγίες ε ε ε ε έτσι να μην χαθώ. Ευχαριστώ. :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου