Προς το περιεχόμενο

Ποιό πρόγραμμα ηχογράφησης και κάρτα ήχου;


vikto95

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρά σε όλους!!!παίζω πλήκτρα, και προσπαθώ να φτιάξω ένα hom studio, με Μ-AUDIO 8 ιντσα μόνιτορ, BEHRINGER κονσλίτσα, ένα εφφε rak της yamaha, μικρόφωνο shure BETA 58A, διάφορα πλήκτρα korg, και θα ήθελα σας παρακαλώ πολύ, αν μπορεί κάποιος να μου προτείνει ένα σχετικά εύκολο πρόγραμμα, ηχογράφησης. Καθότι δεν γνωρίζω αγγλικά!!!Θα χαρώ πολύ να λάβω απάντηση !!! ΝΑ είσαστε όλοι καλά, φιλικά Γιάννης!!!!!

ΥΓ. Επίσης, ενδιαφέρομε και για αυτή την κάρτα ήχου  http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1032542&catalog=19&category=69980727   όποιος φίλος ξέρει, ας πει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου, δυστυχως ολα τα προγραμματα ηχογραφησης/αναπαραγωγης (sequencers) ειναι στα αγγλικα... καποια απο αυτα υποστιριζουν αλλες γλωσσες αλλα κανενα ελληνικα...

 

Ενδεικτικα καποια απο αυτα ειναι:

Cubase

Nuendo

Ableton live

Sonar

κ.α.

mpoyrdes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου, δυστυχως ολα τα προγραμματα ηχογραφησης/αναπαραγωγης (sequencers) ειναι στα αγγλικα... καποια απο αυτα υποστιριζουν αλλες γλωσσες αλλα κανενα ελληνικα...

 

Δυστυχώς φίλε vikto έτσι είναι... :-\

Δεν ξέρω αν θα σε βοηθούσε κάποιο πρόγραμμα μετάφρασης από Αγγλικά σε Ελληνικά π.χ., αλλά δεν θα βρεις αυτό που χρειάζεσαι στα ελληνικά.

Κάποια βοήθεια, ίσως, από κάποιον γνωστό σου που ξέρει;

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου