Προς το περιεχόμενο

Μαγαζιά στη Θεσ/νίκη που επιτρέπουν δοκιμές


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι είπες τώρα...αχχχ Ελλαδάρα... άσχετο αλλά το Σάββατο το πρωί ήμουν στο Θησείο για καφέ. Πέρασε κάποια στιγμή ένας τουρίστας και ρώτησε κάτι πιτσιρικάδες πληροφορίες για το που βρίσκεται κάποιο μνημείο. Οι πιτσιρικάδες άρχισαν να χαζογελάνε μεταξύ τους και τον δουλεύανε τον άνθρωπο λέγοντάς του go strait ahead, ευτυχώς περνούσε την ίδια στιγμή μια τουρίστρια και έκατσε ένα πεντάλεπτο και εξηγούσε στον άνθρωπο πως να πάει εκεί που ήθελε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ. Παιδιά πάντως μη μασάτε πείτε τους τα χύμα ότι από έξω τα βρίσκετε πιό φθηνά μπάς και συμμορφωθούν κάποτε αν και πιστεύω ότι τελικά μεγαλύτερες λέρες είναι οι έμποροι της Αθήνας παρά της Θεσ/κης!

 

Το δοκίμασα που λες να το κάνω σε κάποιον και η απάντηση ήταν αν δε σου αρέσει πάνε σε άλλο μαγαζί 8O

 

Αφού έτσι θέλουν ας μη παραπονιούνται λοιπόν. Ευτυχώς υπάρχουν τόσα Γερμανικά μαγαζιά που δεν τους έχουμε ανάγκη.

 

Ποιός το είπε αυτό; Για να τον έχουμε υπόψιν να τον προτιμήσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ζοζέφ,που τον έχω δοκιμάσει,είναι πολύ ευγενικός και εξυπηρετικός.Μάλιστα όταν ζήτησα να ακούσω κάτι,μου έβγαλε και και ένα σωρό πράγματα για να ακούσω,από μόνος του.Και όταν του ζήτησα να παίξω με κάτι,δεν είχε πρόβλημα.

 

Μου έκανε εντύπωση που όταν ένας φίλος μου έψαχνε να πάρει την πρώτη του κιθάρα (γύρω στα 300Ε),του έδωσε να δοκιμάσει και μια των 1500-20οοΕ,έτσι για να δει πωε είναι!Δε νομίζω να είναι πάγια τακτική,μπορεί να είχε κέφια!

 

Γενικά πολύ εξυπηρετικός,αλλά δυστυχώς οι τιμές είναι σε επίπεδο "Έλληνα αντιπροσώπου".

 

Ο Μαυτομουστάκης δεν μου άρεσε καθόλου.Δυό φορές πήγα να κούσω κάτι και ο υπάλληλος ήταν φανερό ότι έκανε αγκαρία και είχε το ύφος "άντε να τελειώνουμε".

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηθελα να ρωτησω αν ξερει καποιος που μπορω να δοκιμασω fender ενισχυτες και συγκεκριμενα εναν super reverb και εναν vibroverb.

ο στολλας εδω θεσσαλονικη δεν τους εχει φερει εως τωρα τουλαχιστον απο οσο εχω δει οταν παω εκει...

γενικα εντυπωσιαστηκα απο το ποσο απιστευτοι ακουγονται οι νεοι twin amp(στα αυτια μου τουλαχιστον) σε σχεση με καποιους πιο παλιους που εχω ακουσει εγω..

υποψιαζομαι οτι ισως κατι αντιστοιχο μπορει να συμβαινει και με τους νεους super reverb και vibroverb

thanks :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιός το είπε αυτό; Για να τον έχουμε υπόψιν να τον προτιμήσουμε.

 

Ένα μαγαζάκι μικρό στις Συκιές δε θυμάμαι όνομα δυστυχώς μετα απο τέτοια εξυπηρέτηση δεν υπήρχε λόγος :(

 

Γενικά πολύ εξυπηρετικός' date='αλλά δυστυχώς οι τιμές είναι σε επίπεδο "Έλληνα αντιπροσώπου".

[/quote']

 

Και δυστυχώς και οι τιμές του για service είναι απαγορευτικές αν και κάνει προσεγμένη δουλειά

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου