Προς το περιεχόμενο

Το πρωτο μου "κιθαριστικο rack" - (g.a.s/fotos/mp3*)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω το tech21 midi moose και σου το προτείνω.είναι πάρα πολύ καλό και λειτουργεί και με μπαταρία και έχει κ πολύ στοιβαρή κατασκευή

www.myspace.com/subfireband

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 91
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εχω το tech21 midi moose και σου το προτείνω.είναι πάρα πολύ καλό και λειτουργεί και με μπαταρία και έχει κ πολύ στοιβαρή κατασκευή

 

Κάνει μόνο up/down στα patch ή κάνω λάθος?

ΟΧΙ ΑΛΛΟ TONELAB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

subfire , σου εχει κολλησει ποτε ποδοδιακοπτης?ετσι ωστε να μην αλλαζει patch?

ρωταω διοτι ειχα κακη εμπειρια με ενα boss που ειχα παλια. και δεν εβρισκα ανταλλακτικο switch.

για το δικο σου σκεφτομαι πιο πολυ για να πω την αληθεια.

 

λιγο τσιμπημενο σε τιμη αλλα θελω να πιστευω οτι "αξιζει"....

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι το midi mouse.το Moose έχει up/down bankες των 5 patch οπότε είναι μια χαρά...

 

 

Ναι δεν είδα καλά...έχεις δίκιο!!!Λειτουργεί και με μπαταρία ε??Ενδιαφέρον πολύ αυτό!!!

ΟΧΙ ΑΛΛΟ TONELAB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

subfire , σου εχει κολλησει ποτε ποδοδιακοπτης?ετσι ωστε να μην αλλαζει patch?

ρωταω διοτι ειχα κακη εμπειρια με ενα boss που ειχα παλια. και δεν εβρισκα ανταλλακτικο switch.

για το δικο σου σκεφτομαι πιο πολυ για να πω την αληθεια.

 

λιγο τσιμπημενο σε τιμη αλλα θελω να πιστευω οτι "αξιζει"....

 

Όχι δεν μ έχει κολλήσει ποτέ.Αν το βρεις μεταχειρισμένο πάρτο να γλυτώσεις κάποια χρήματα..

 

 

Ναι δεν είδα καλά...έχεις δίκιο!!!Λειτουργεί και με μπαταρία ε??Ενδιαφέρον πολύ αυτό!!!

 

Και με μπαταρία και με phantom power απο το midi(πχ. το psa1.1 δίνει ρεύμα μέσω του Midi και έτσι δεν χρειάζεται εξωτερική τροφοδοσία ή μπαταρία)

www.myspace.com/subfireband

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπυρο,

καλημερα, μεγιες και καλοπαιχτο το.... vintage rack ;D

Eγω εχω το ROCKMAN chorus αλλα λεω να μη το δωσω, ασ το να σκονιζεται (που δεν σκονιζεται, κρυμενο τοχω)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπυρο,

καλημερα, μεγιες και καλοπαιχτο το.... vintage rack ;D

Eγω εχω το ROCKMAN chorus αλλα λεω να μη το δωσω, ασ το να σκονιζεται (που δεν σκονιζεται, κρυμενο τοχω)

 

καλημερα man!!

 

οταν αποφασισεις να το δωσεις , το εχω "κλεισει" απο τωρα!!

 

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...

εχοντας εναν power amp yamaha P3200 και εναν brunetti rockit , θα ηθελα να μου προτεινετε ενα ζευγαρι καμπινες για το rack μου.

 

σκεφτομουν για marshall 1912 (closed back) η για mesa compact (open back)

 

προτεινετε , με βαση το οτι παιζω ΚΑΘΑΡΑ κατα 75%...

 

(το υπολοιπο 25% ειναι ΑΡΧΙ-ΚΑΡΑ-ΚΑΦΡΙΛΕΣ οταν θελω να ξεσπασω και εχω νευρα.....και εχω πολυ συχνα τελευταια!) ;D :o

 

επισης λαβετε υπ οψιν οτι εχω σκεφτει και τη λυση 2χ12 αλλα ειναι δυσκινητη και δεν θα εχω και στεροφωνια...

 

υ.γ. νεες προσθηκες :ενα eq Mc lelland 2x15 bands M-I-UK και ενας προενισχυτης peavey rockmaster. 8)

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχοντας εναν power amp yamaha P3200 και εναν brunetti rockit , θα ηθελα να μου προτεινετε ενα ζευγαρι καμπινες για το rack μου.

 

σκεφτομουν για marshall 1912 (closed back) η για mesa compact (open back)

 

προτεινετε , με βαση το οτι παιζω ΚΑΘΑΡΑ κατα 75%...

 

(το υπολοιπο 25% ειναι ΑΡΧΙ-ΚΑΡΑ-ΚΑΦΡΙΛΕΣ οταν θελω να ξεσπασω και εχω νευρα.....και εχω πολυ συχνα τελευταια!) ;D :o

 

επισης λαβετε υπ οψιν οτι εχω σκεφτει και τη λυση 2χ12 αλλα ειναι δυσκινητη και δεν θα εχω και στεροφωνια...

 

υ.γ. νεες προσθηκες :ενα eq Mc lelland 2x15 bands M-I-UK και ενας προενισχυτης peavey rockmaster. 8)

 

Σπυρε, για καθαρα κανονικα θα πρεπει open back. Εγω ομως θα σου προτεινα την closed back, για να εχεις αυτο το "kick" (εστω και μικρο αφου θα ειναι 2χ12)

Rockmaster= Respect το ειχα και ηταν ΠΟΛΥ καλο και ευελικτο, ηχαρα

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου