Προς το περιεχόμενο

Αλλαγή φύλου


mrpc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

O David Palmer, πρώην keyboardίστας των Jethro Tull, δεν λέγεται πλέον David, αλλά ...Dee. Η Dee μας προέκυψε έπειτα από μία επιτυχή επέμβαση αλλαγής φύλου.

:D :D :D :D

(πηγή)

Τι άλλο να πω;;;

www.pramnos.net

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα δεν χρειάζεται να πεις φίλε μου... Τόσοι το έχουν κάνει, κι άλλος ένας λοιπόν... Απλά είναι ξεφτίλα για την ιστορία του συγκροτήματος να μην ύπάρχει πλέον ο keyboardίστας του αλλά η γυναικεία του εκδοχή... Όμως, εμάς τι μας νοιάζει; Αφού οι Jethro Tull έχουν διαλυθεί πλέον και ο τρόπος να τους ακούμε είναι από τα cd μας, σκασίλα μου για την κάθε εγχειρισμένη! :wink:

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα δεν χρειάζεται να πεις φίλε μου... Τόσοι το έχουν κάνει' date=' κι άλλος ένας λοιπόν... Απλά είναι ξεφτίλα για την ιστορία του συγκροτήματος να μην ύπάρχει πλέον ο keyboardίστας του αλλά η γυναικεία του εκδοχή... Όμως, εμάς τι μας νοιάζει; Αφού οι Jethro Tull έχουν διαλυθεί πλέον και ο τρόπος να τους ακούμε είναι από τα cd μας, σκασίλα μου για την κάθε εγχειρισμένη! :wink:[/quote']

 

1. Δε θα το χαρακτήριζα "ξεφτίλα για την ιστορία του συγκροτήματος". ¶λλωστε κι ο Ian Anderson δήλωσε "I found it difficult at first but I fully support his decision."

 

2. Όπως είπε και ένας φίλος όταν άκουσε την είδηση... "sure i'd like to have a set of tits & a snatch for a day or two to fool around, but that's just too much" :)

 

3. Οι Jethro Tull δεν έχουν διαλυθεί. Βασικά, αύριο παίζουν στο Dubai.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό περί συναυλίας στο Dubai ομολογώ ότι δεν το ήξερα! Και εντάξει, δεν θα του κόψουμε και το κεφάλι του ανθρώπου, δικό του το καρπούζι, δικό του και το μαχαίρι... :wink: Και μαγκιά του Anderson που το πήρε χαλαρά και έκανε και τις δηλώσεις που έκανε. Απλά εγώ μπορεί να μην το έβλεπα τόσο άνετα το όλο θέμα. ¶μα δεν τον πειράζει εκείνον, γιατί να πειράξει εμένα, σωστά;

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 19 χρόνια αργότερα...
3 ώρες πριν, 13-13 είπε

αν διαβαζεις ακομα 20 χρονια μετα, τι θα ελεγες?

Οι στρειτ είναι ντεμοντέ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, 13-13 είπε

αν διαβαζεις ακομα 20 χρονια μετα, τι θα ελεγες?


Ποιο είναι το σκεπτικό σου και ανέστησες τέτοιο θέμα με τόσο αμφιλεγόμενο περιεχόμενο?

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

To παρόν νήμα έχει υποπέσει σε 20 ετη παραγραφή.

 

moderated by Kallianides Himself.

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • πριν LK κλείδωσε το θέμα
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου