Προς το περιεχόμενο

Σκρατς ή velcro για πεταλιέρα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητοί φιλοι γεια σας, μηπως γνωριζει καποιος που μπορω να βρω στην Αθηνα (κεντρο) ΄΄σκρατς΄΄ για να σταθεροποιησω τα πεταλακια μου πανω στην σανιδα/θηκη τους. Εχετε να προτεινετε κατι αλλο περα του σκρατς?

 

Ευχαρηστω προκαταβολικα, Νικος :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πηγαινε στην  αντιπροσωπεια της 3Μ στη Βουλιαγμενης και παρε dual lock (κανε ενα google για να δεις για τι προκειται) καμμια σχεση με τη μπουρδα το Velcro ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγαινε στην  αντιπροσωπεια της 3Μ στη Βουλιαγμενης και παρε dual lock (κανε ενα google για να δεις για τι προκειται) καμμια σχεση με τη μπουρδα το Velcro ;)

 

Aμ μπραβο, Σουπερφανκ αυτό ήταν που διαβαζα τις προάλλες σε κάποιο thread...φαίνεαται πολύ καλύτερο από βελκρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...με την διαφορά ότι όταν θελήσεις να αναδιοργανώσεις την πεταλιέρα σου (να προσθέσεις/αφαιρέσεις πετάλια, να αλλάξεις τη σειρά κλπ) πρέπει να φωνάξεις αυτόν για να σου τα ξεκολλήσει...

 

303px_Hulk_003.jpg

 

 

...και αυτόν για να σου τα ξαναβάψει...

 

Smurfs_Animation_Cel_Painter_Roller.jpg

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε αρχηγε μου,ισα ισα ξεκολλανε αμεσως και χωρις προβλημα απλα πρεπει να βρεις τη σωστη "γωνια" για να τα τραβηξεις,μπογια δεν εβγαλε ουτε απο ενα πεταλι μου το dual lock και τo χρησιμοποιουσα 10 χρονια σε παρα πολλες πεταλιερες ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι βεβαια. αυτο το 3m dual lock ειναι μια χαρα λυση. απλα επειδη εχω μια απεχθεια στις κολλες  εγω χρησιμοποιησα τσερκι και για να ξεκολλησουν πρεπει να φωναξω τον....κουταλιανο!!! ;D ;D ;D

 

(σιδερα μασαααααει , ο κουταλινανόςςςςς!!!) :o

 

πατριωτη εχεις π.μ.!! ;) ;) ;)

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ SF αλλά θυμάμαι που'χες πει παλιά ότι το χρησιμοποιούν για να κολλήσουν αυτά...

 

prod_7b1copy.jpg

 

σε αυτήν...

 

0_2.jpg

 

 

Ε, δεν θα πρέπει να... αντέχουν;  ;D

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ενα αλλο συν στα dual lock ειναι οτι δε χρειαζεται να χεις το νου σου στην πεταλιερα σου στα διαλλειμματα του λαιβ

 

εγω παντως και με απλο velcro δεν εχω προβλημα -- αλλα ποτε δεν αφηνω την πεταλιερα ορθια στη θηκη για ωρες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κολπο ειναι να κανεις εναν "μοχλο" χρησιμοποιωντας ενα κατσαβιδι ή ενα στυλο ΚΑΤΩ απο το πεταλι,βγαινει αμεσως. ;)

 

Δεν ειναι τυχαιο οτι το χρησιμοποιουν στα ρακ τους ολοι οι "γκουρου" τυπου Bradshaw. ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου