Προς το περιεχόμενο

Ibanez custom shop


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω για κιθάρα και κοίταζα να δω πως μπορώ να φτιάξω μια custom ibanez.Έχει κανείς ιδέα σε τι τιμές παίζουν και αν υπάρχει κάποιο site που μπορείς να φτιάξεις μια ibanez custom;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

H Ibanez δεν εχει custom shop!

Οι J. custom ειναι ετοιμα μοντελα μονο για Ιαπωνια αλλα μπορεις να φερεις απο καποια μαγαζια!!!

Οι U.S.A custom δεν υπαρχουν πια και οταν εβγαιναν ηταν ουσιαστικα απλες 570 κτλ με οτι pickup conf. ζητουσες και καποιες ειχαν και graphics, οσο για τη  USRG30 και τις αλλες exotic ηταν πολυ καλες κιθαρες αλλα δυσκολα να βρεις τωρα...

Το L.A custom φτιαχνει κιθαρες μονο για καποιυς endorsers της Ιbanez (πχ η Neville του Vai)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

J custom???

Θα ήθελα μια S ή Rg(prestige neck thru και οι 2).Mε 2 διπλούς κ' 1 μονό.Το γνωστό ZR2/ZPS3 και μαγνήτες δεν έχω σκεφτεί κάτι αλλά θα ήθελα να splitάρουν.Πολλά ζητάω ε? ::) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

J custom???

Θα ήθελα μια S ή Rg(prestige neck thru και οι 2).Mε 2 διπλούς κ' 1 μονό.Το γνωστό ZR2/ZPS3 και μαγνήτες δεν έχω σκεφτεί κάτι αλλά θα ήθελα να splitάρουν.Πολλά ζητάω ε? ::) 8)

Έχεις να τη πληρώσεις? Γιατί και εγώ θέλω την Μόνικα Μπελούτσι αλλά δεν έχω να τη πληρώσω...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε οποτε απο πλευρα specs σε καλυπτουν μοντελα απο τη σειρα της Ibanez, δε χρειαζεται custom...

Aπο πλευρας ποιοτητας θα ειναι σιγουρα κατωτερες (και αρκετα φθηνοτερες απο j custom) αλλα ειναι πολυ καλες...

Αν δε σε παειραζει να ειναι bolt on εχεις τρελλες επιλογες....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου