Προς το περιεχόμενο

Υποπτο Kινεζικο online store με αστείες τιμες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.xopct.com/index.asp

δεν εχω ψωνισει αλλα οι τιμες που εχουν ειναι  :o

Οσα μεταφορικα και ναχουν παλι συμφερει παρα να ψωνισω απο πονηροβλαχους που πουλανε τα μεταχειρισμενα σε τιμες καινουργιων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Oπως και ναχει οι τιμες ειναι αλλο πραγμα.Δεν εχει τρελλη ποικοιλια απο οργανα μουσικα αλλα οταν περνεις την GRETSCH KATALINA 330 Ε  και ο γερμανος θελει καμμαι 700 αρα αν θυμαμαι και εδω στο Ελλαδισταν ενας πονηρος την εδινε 900 μεταχειρισμενη ε τοτε  συμφερει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τοτε ψωνισε......μη διαμαρτυρεσαι ομως αν αντι για Gibson σου ερθει μετα καμμια Giβson..........κοιτα λιγο καλυτερα θα ελεγα και μη βιαζεσαι να προβεις σε χαρακτηρισμους.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ότι αφορά στα μουσικά όργανα του store, είμαι σίγουρος ότι αν προσπαθήσω μπορώ να φτιάξω καλύτερες μαϊμούδες.

Gibson sg 61RI με 299 ευρώ...

Ποιος ο λόγος αυτής της συζήτησης ακριβώς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει και APPLE - MacBook Pro...που είναι ο άλλος του forum που έψαχνε να αγοράσει από το εξωτερικό? Να η ευκαιρία!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο λογος τησ συζητησης ειναι γι αυτουσ που ψαχνουν φτηνη τιμη σε διαφορα ειδη.Κι απομιμισεις να ειναι και τι εγινε?Αλλωστε ολα στην κινα γινονται πλεον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω ρε μαγκες δεν εχω παρει τιποτα μπορει ναναι και απατεωνες.Απλα τοβαλα επειδη βλεπω πολυ κοσμο να θελει να αγορασει φτηνη τιμη.Αλλωστε εδω τα made in usa και βγαινουν και ελλατωματικα καμμια φορα ετσι δεν ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου