Προς το περιεχόμενο

Ορθια βάση για πληκτρα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μηπως αυτη με τα 111 ειναι καμια απομιμιση κ μου χαλασει ρε φιλε δηλαδη οταν λεω μηπως χαλασει εννοω μηπως χαλαρωσει σε πολυ συντομο χρονικο διαστημα κ αρχισει και ''χορευει'' ??? ::) :o ::)

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H μαύρη στα 165 απευθύνετε περισσότερο για live λόγο ότι είναι ελαφρύτερη.Η άλλη στα 111 είναι περισσότερο για studio επειδή είναι βαρύτερη.Πάντως ότι και να διαλέξεις  σου κάνει ;) αν και είμαι υπέρ αυτής των 111(ποιο εμφανίσιμη και ότι πρέπει για στούντιο).   

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες σας ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια σας τελικα θα παρω αυτη των 111 διοτι μου ειπε αυτος απο musicstore οτι αυτη η μαρκα δηλαδη η catfish εχει αγορασει τα δικαιωματα απο την ultimate και απλα βγαζει τη βαση την ιδια απλα με αλλη επωνυμια ..... ελπιζω να μεινω ευχαριστημενος αν και  8α με δυσκολεψει η κλιση του πανω οργανου και ισως να εχω προβλημα με τα pedals γιατι ισως να μη βολευει anyway θα δουμε....

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω να ρωτησω κατι αλλο. Αυτες οι δυο εχουν καποια διαφορα ή  ειναι το ιδιο μοντελο?

http://www.musicorama.gr/eshop/product_info.php?cPath=4_41_4109&products_id=1044

http://www.thomann.de/gr/ultimate_ax48b_axep.htm

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω πως ειναι η ιδια βαση απλα εχει βαση και για mic αλλα βλεπεις τη μεγαλη διαφορα τιμης που εχει...αλλα οπως  προειπα απο οτι με ειπε αυτος απο το musicstore δεν βγαινουν αλλο τετοιες βασεις ultimate εχει αγορασει τα δικαιωματα η catfish αυτη που παρειγγειλα τωρα για το ποσο ισχυει αυτο δε ξερω....

 

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου