Προς το περιεχόμενο

Σχετικά με τις Αγγελίες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 213
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

πολυ καλη δουλεια! ;D

θα ηθελα να ρωτισω μετα απο τις 15 μερες(θα προτιμουσα 30μερες...) που θα διαγραφετε η αγγελια θα μας ερχετε καποια ειδοποιηση? εαν οχι θα ηταν καλο γιατι σε περιπτωση που δεν εχει πωληθει να την ξαναβαζουμε!

 

Καλό θα ήταν νομίζω στη λίστα των αγγελιών να φαίνεται και το όνομα του χρήστη που έχει καταχωρήσει την αγγελία (εκτός από Τίτλο, Τιμή, προσφορές, Εμφανίσεις)

 

+2112

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κρίμα πάντως που δε μπορέσαμε να υιοθετήσουμε το μοτίβο με τις αγγελίες μέσα στο forum όπως γίνεται και στα μεγαλύτερα forum του πλανήτη. Το οποίο κατα τι γνώμη μου είναι και το ποιο λειτουργικό και δημιουργικό αρκεί να μην υπάρχει κατάχρηση, φαινόμενο το οποίο ήταν ιδιαίτερα εμφανές από την αρχή της συγχώνευσης. Μάλλον είναι αυτή η παζαρίλα που μας διακατέχει όλους τους Έλληνες! Τέλος πάντων, ελπίζω το νέο σύστημα να λειτουργήσει καλύτερα και να μην γεμίσουμε διπλές και τριπλές καταχωρήσεις.

 

Συμφωνώ με την πρώτη τοποθέτηση, δυστυχώς...  :-\

 

Αφού επικροτήσω την κίνηση, να προτείνω με τη σειρά μου την ιδέα ότι πρέπει κάποια στιγμή να διαχωριστούν οι αγγελίες προσφοράς απ'αυτές της ζήτησης? Νομίζω ότι θα γίνει καθαρότερο το σκηνικό έτσι.

 

 

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά συγχαρητήρια κι από μένα! Σημαντική αναβάθμιση. :) :)

 

Και μία μικρή παρατήρηση: για να αποφευχθεί πιθανή σύγχυση, οι ημερομηνίες καταχώρησης/λήξης των αγγελιών ίσως θα ήταν καλύτερα να είναι σε ευρωπαϊκή μορφή (dd/mm/yyyy) - η οποία εξάλλου χρησιμοποιείται σαν προεπιλογή σε όλο το υπόλοιπο forum - αντί για την αμερικάνικη (mm/dd/yyyy) στην οποία είναι τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που με ενοχλεί εμένα, είναι ότι δεν υπάρχουν διαχωριστικές γραμμές ανάμεσα στις αγγελίες (δεν είναι τοποθετημένες σε ένα table/grid).

Ειδικά σε μεγάλη ανάλυση είναι λίγο δύσκολο να τις παρακολουθήσεις κ να δεις ποια τιμή αντιστοιχεί σε ποια αγγελία κλπ.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

2.Στη πίστα που το δοκίμασα αρκούσε μια φωτό και έτσι είναι στημένο το εργαλείο για να τρέχει.

 

 

To θεμα ειναι οτι δεν μπορω να βαλω ουτε μια φοτο!

Εβαλα μια απο λινκ γιατι δεν με αφηνε το συστημα να ανεβασω καμια φοτο.

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλές είναι αλλά θα προτιμούσα να φαίνονται όπως οι παλιές δηλαδή, όπως είπαν παραπάνω κάποιου διαχωριστικές γραμμές ανάμεσα στις αγγελίες, το όνομα του χρήστη που έχει καταχωρήσει την αγγελία, ημερομηνία καταχώρησης κτλ και φυσικά υποχρεωτική φώτο  ;)

ζητάω πολλά ?

 

και επιτέλους δεν μπλέκονται οι κιθαρίστες με τούς πληκτράδες  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου