Προς το περιεχόμενο

ΑΧ-7 midi keyboard και ήχοι για jd-800


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ερωτισεις προς τουσ φιλουσ σιναδελφους!!!!!

λοιπον

1] που θα βρω και αν πολειτε καινουριο το ax-7 midi keyboard ths roland

2] που μπωρο να βρω τιs καρτες με τουs ηχους για το jd-800 roland ayta gia simera ty

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορινα το ΑΧ-7 δεν βγαινει καινουργιο πλεον...

και δεν βγαινει και απο καμια αλλη εταιρεια κατι παρομοιο...

Μονο η Zen Riffer (βλεπε Jordan Rudess - Dream Theater ) βγαζει κατι τετοιο αλλα ειναι Custoμιες "αμερικανικου περιεχομενου" που αγγιζουν τις τιμες της "επιστημονικης φαντασιας"

 

 

Εbay θα το βρεις μεταχειρισμενο αλλα μην περιμενεις κατω απο 1000 € σε καμια περιπτωση

 

το προηγουμενο του μοντελο παντως(ΑΧ-1) αν το βρεις σε καλη τιμη αξιζει τα λεφτακια του και το αγοραζεις κανα 400ρι

 

Φιλικα

Νικος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τρελαθώ ρε παιδιά :o. Είχα αγοράσει το ΑΧ-7 πριν από 4-5 χρόνια περίπου, 480 ευρώ. Το πούλησα μετά 350 γιατί είχε απαίσιο πλήκτρο και δεν μπορούσα να παίξω.

Η γνώμη μου είναι αν το βρεις 300-400 ευρώ (το ΑΧ-7)παρ'το. Ούτε cent παραπάνω. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα στο ΑΧ7 πια δεν πληρώνεις την αξία του αλλά την μελλοντική σπανιότητα + ζήτησή του, λόγω της διακοπής της παραγωγής του. Δες το και ως επενδυση  :) :)

 

Κάτω απο 900 (μαζί με μεταφορικά) δεν πρόκειται να το βρεις, ενώ καινούργιο δεν υπάρχει. Το δικό μου, μετά από ένα χρόνο που το είχα, το πούλησα πριν 2-3 μήνες 250% επι της τιμής που το είχα αγοράσει. Βέβαια παρατηρώ ότι η τιμή του απο το καλοκαίρι (που είχε φτάσει να πουλιέται γυρω στα 1200-1500) και μετα αρχίζει να πέφτει φτάνοντας τώρα σε τιμές που κυμαίνονται απο 800 μέχρι 1000..

 

Η αξία του βέβαια δεν είναι ανάλογη της σημερινής τιμής του σε καμία περίπτωση. Γενικά δεν αξίζει, δεν θα το αγόραζα ουτε για 200 ευρώ, αφού κατά τη γνώμη μου είναι ίσως το χειρότερο κοντρόλερ που υπάρχει!! :P

 

Αν το θες λογω του ιδιαίτερου ρόλου του και εχεις την δυνατότητα να διαθέσεις αυτό το ποσό πάρτο. Ισως βγεις χαμένος αφου δύσκολα θα ανέβουν και πάλι οι τιμές αλλα έχει κατι το διαφορετικό που μπορει να θέλεις. Η γνώμη μου πάντως είναι ότι προκειται για πεταμένα λεφτα!! ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα στο ΑΧ7 πια δεν πληρώνεις την αξία του αλλά την μελλοντική σπανιότητα + ζήτησή του, λόγω της διακοπής της παραγωγής του. Δες το και ως επενδυση  :) :)

(που είχε φτάσει να πουλιέται γυρω στα 1200-1500) 

Ποιος θα έδινε 1500 ευρώ γι αυτήν την αηδία?Περί αηδίας πρόκειται.Όντως είναι το χειρότερο κοντρόλερ που υπάρχει και συμπληρώνει η άθλια κατασκευή του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχει τοσο δε λεει σιγουρα γιατι με αυτα τα λευτα περνω κατι σε τριτον εγω υπολογιζα να εχει πανω κατω στα 400 ευρω γι αυτο το κοιταγα απλαγια το εφφε ειναι αυτο τπτ περισσοτερο τεσπα ευχαριστω πολυ για την ενημερωση ειμαι νεωσ σε αθτο το σιτε και ομολογω πολυ καλο αγοραζεις και πουλας τα παντα!!!!τα λεμε μαγκες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου