Προς το περιεχόμενο

κατασκευη..κουτιου για κεφαλή fender


Προτεινόμενες αναρτήσεις

thanks analog :wink:

πολυ ωριαο link με εβαλες στην πριζα....χεχε.θα κοιταξω τις προτασεις σου αφου ομως λυσω το προβλημα που παρουσιαστηκε,αφου καποια μαλακια εκανα..

λοιπον ολα ωραια και καλα αλλα το reverb μας τελειωσε...δεν ξερω τι εκανα αλλα οταν ανοιγω το Reverb το μονο που ακουω ειναι ενας θορυβος..

οποιος ξερει τι μπορει να παιζει ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα μου εφτιαξε ενας φιλος το..κεφαλακι το twin αλλα σκεφτομαι να το βαψω' date='να του περασω βερνικι δεν ξερω...καμια ιδεα;;

να καποιες φωτο..το...χερουλι ειναι προσωρινο :P

 

[img']http://img.photobox.co.uk/98622520319b2f452cd432a0f597fd267f1416b4fce2042cc5e1d3b5.jpg[/img]

 

925209382b93feed843d558b3632d64863ee5d715adbfc2e782ae01c.jpg

 

50318897ff1a0e8f33dfd856af74411e5393dfa915049601e49b4fce.jpg

 

Ορε, με αυτα θα τους εχεις βουρλισει στο καντουνι του Αγιου Σπιριδωνα....ακομα δε σου κανανε εξωση? Ποτε θα παμε για τη τσιτσιμπυρα που λεγαμε?

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χεχε..ωρε παιδι δεν παιζω με αυτα στο καντουνι του αγιου αλλα στο χωριο μου στην στρογγυλη...

αλλα και εκει τους εχω βουρλισει ολους.σου στελνω τωρα pm να με παρεις τηλ.em.icon.wink.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου