Προς το περιεχόμενο

Μixing & δυναμική περιοχή στο ψηφιακό domain


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Αυτές οι συζητήσεις με κάνουν να επανεξετάζω την αθεΐα μου.

 

Σκέφτομαι ότι αν σε έναν τομέα όπως η μουσική και ο ήχος που έχω κάνει και μια περασιά γίνονται τόσα πράγματα που δεν καταλαβαίνω, μήπως γίνεται το ίδιο και σε πνευματικό επίπεδο και θα καώ στην κόλαση στο τέλος...

 

εσύ Ray καλά θα κάνεις να επανεξετάσεις το "καρκινικό θεώρημα"... ;) :)

ο Σάμυ (ο απαχθείς) το έχει κάνει... μην ακούς τον σωσία...

 

κι άσε να ασχολούνται ο "παππούς" και ο "πατριώτης" μου με το μενού... όταν (πτου πτου) φτάσουν με το κακό και δουν ότι αι "παρθέναι" έχουν ήδη διακορευτεί εν ζωή από τον Σάμυ, να δω από που θα φύγουν... :P ;D

 

 

ΥΓ. παρεμπιπτόντως το ότι παρότι υπήρξα πολλά χρόνια επαγγελματίας κιθαρίστας με πολλά καλά "κομμάτια" να περνούν από τα χέρια μου, δεν με έχεις δει ποτέ να ασχολούμαι με κσυλα και συμπαραμαρτούντα στο Guitars and Amps, ελπίζω να σου λέει κάτι για την επιμονή μου για κάποια πράγματα στο Recording... ;)

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 173
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ελπίζω να σου λέει κάτι για την επιμονή μου για κάποια πράγματα στο Recording... ;)

 

Εγώ δεν λέω κάτι αντίθετο. Ίσα ίσα.

Θαυμάζω με δέος, όπως ο νεάντερνταλ την καταιγίδα. ;)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν λέω κάτι αντίθετο. Ίσα ίσα.

Θαυμάζω με δέος, όπως ο νεάντερνταλ την καταιγίδα. ;)

Σου ξαναλέω, μην ψαρώνεις! Άσε που όσο μεγαλώνουμε δεν ακούμε αυτή τη δυναμική περιοχή και όλα ΟΚ ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου ξαναλέω, μην ψαρώνεις! Άσε που όσο μεγαλώνουμε δεν ακούμε αυτή τη δυναμική περιοχή και όλα ΟΚ ;)

 

Δάσκαλε, με όλο το σέβας, μη ξεχνάς πως μικρός έκανες μακροβούτια, ενώ ημείς οι πτωχοί μαθηταί εις τα ορεινά ακούγαμε θάλαττα και θάλαττα δεν βλέπαμε.

Γέρο η λαλακία κουφαίνει  ;D ;D ;D άντε άκου καμιά υποσυχνότητα  και μετά τα λαίμαι

 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου