Προς το περιεχόμενο

υπαρχη καποιο καλο site που να μπορεσω να κατευασω free vst-plug-ins???


ontheflow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

...αλλα θα μπορουσες να με βοιθησεις λεγοντασμου μηπος τη κομπρεσορα θελω για να περναω την φωνη μου απο το μικροφονω???(κομπρεσορα για φονη....)

Πάρε ένα Comp Otinane v.1.0. Αρκεί να μάθεις να τον χρησιμοποιείς.

 

Οι απλοί συμπιεστές / compressors κάνουν για όλα και κυρίως για φωνή.

Σε μια αναλογία 4:1 (ratio) θα είσαι μια χαρά.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ βρε φηλε δεν σε βρισαμε κιολας χαλαροσε...! οταν καποιος ειναι αρχαριος δεν ξερει απο που να αρχιση και ειναι λογηκο να ειμαι ετση...τα forum δεν φτιαχτικαν για να σου λενε μπες στο www....... κοψε το λεμο σου και βρες την ακρη, αν ειταν ετση θα αρκουσε το google! δεν ειναι το ιδιο να μου πεις θες αφτον τον κομπρεσορα απο το να ψαξω 100διαφορετικους κομπρεσορες... στα forum βρησκεις μια πιο ευκολη λησει ετσι πιστευω...

γιαφτο μν εισε οξιθημος...

ευχαριστω παντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου εγώ νομίζω οτι ο οξύθυμος της παρέας είσαι εσύ... Χαλάρωσε γιατί όλοι σου λένε το προφανές και πολύ σωστό: Το φόρουμ δεν είναι ρομποτάκι να σου δίνει στο πιάτο αυτό που θες, είναι άνθρωποι που σου δίνουν κάποιες συμβουλές που στην τελική δεν έχουν και υποχρέωση να δώσουν. Επομένως σεβάσου το και κάνε το ψάξιμό σου, διάλεξε, ξαναρώτα και αποφάσισε. Επίσης κάνε και ένα search. Φιλικά πάντα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

To ξέρω, δεν θα έπρεπε να είναι θέμα, αλλα δε μπορώ να μην το πώ.

 

bre Oneflow, πρόσεξε λίγο την ορθογραφία σου. είναι ΔΥΣΚΟΛΟ να διαβαστούν αυτά που γράφεις!

 

Τώρα για το θέμα που είπες. Αν σκεφτείς ότι ο τίτλος του θρεντ είναι "υπαρχει κάποιο καλό site που να μπορώ...", καταλαβαίνεις ότι μόνος σου είπες να μη ζητήσεις πολλά! ;)

 

Κατα τα άλλα, σου είπα ακριβώς οτι ΕΓΩ δε χρησιμοποιώ compression suites, και άρα είμαι ακατάλληλος να σου πω ΤΙ να κατεβάσεις.

 

Λυπάμαι που σε ενόχλησε το θέμα.

 

Νά'σαι καλά. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου