Προς το περιεχόμενο

Αγορά απο dv247 - ερωτήσεις


Ripen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γι'αυτό ας παρατήσουμε λίγο τις αγορές να επικεντρωθούμε σ'αυτά που έχουμε ήδη...εκτός κι αν είμαστε τόσο πονόψυχοι που συμπάσχουμε με τους Άγγλους και προσπαθούμε να τονώσουμε την οικονομία τους  :)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 233
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σε σχεση με οσα ανφερθηκαν πιο πανω θα ηθελα να παρακαλεσω αν καποιος ξερει να μου εξηγησει τι ειναι το πρωτο πεδιο που πρεπει να συμπληρωσει κανεις για να κανει registration στο my account του dv247.Γραφει πανω απο το ονομα title .Τι σημαινει αυτο γιατι πρεπει να συμπληρωθει υποχρεωτικα ???

Οχι τιποτ αλλο αλλα αργουμε και θα σωθουνε οι...τελε ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω παραγγειλα απο την Κυριακη και ειναι ολα on wait , αλλα δεν με πειραζει γιατι ηδη εχει πεσει το ποσο απο τα 884€

στα 867€ !!!

 

υ.γ. Ελπιζω μονο να τα στειλουν πριν ξαναανεβει η λιρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπα  :o

 

Δηλαδή αν αλλάξει η τιμή αφού έχει γίνει η παραγγελία τότε το αρχικό ποσό ανανεώνεται αυτόματα μέχρι να έρθουν τα πράγματα??

 

Από εχτές τα δικά μου έχουν πέσει άλλα 50 ευρό (δώρο stand και καλώδια) ;D 

 

Αλλά από ότι βλέπω χάνω το moog controller (€300) γιατί η προσφορά τους ήταν ως τις 31/12 :(

Αν τώρα ανέβει και η λίρα θα έχουμε λύρες!!!! τιν τιρίν τιν τιν!!!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπα  :o

Δηλαδή αν αλλάξει η τιμή αφού έχει γίνει η παραγγελία τότε το αρχικό ποσό ανανεώνεται αυτόματα μέχρι να έρθουν τα πράγματα??

 

Λογικα θα πληρωσουμε αναλογα με την ισοτιμια τη στιγμη της δεσμευσης των χρηματων.

...μπορει τελικα το mixerακι της Tapco (45€) να μου ερθει δωρακι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρεωνεσαι ακριβως την ημερα που κανεις την παραγγελια .

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρεώνεσαι την ημέρα που η παραγγελία γίνεται confirmed (στο order status). μπορεί αυτό να γίνει την ημέρα της παραγγελίας ή μετά από λίγες ημέρες, ανάλογα με το φόρτο εργασίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι αυτο δεν ισχυει,αν παρεις τηλ.την τραπεζα σου θα δεις οτι εχουν χρεωσει (σε ευρω) την πιστωτικη σου καρτα την ημερα ακριβως που η παραγγελια εχει γινει (ακομα και αν γραφει order status:new) απλα αλλαζει το ποσο λογω αλλαγης της ισοτιμιας ομως εσυ εχεις ηδη χρεωθει....το ιδιο συμβαινει αν ΑΚΥΡΩΣΕΙΣ την παραγγελια σου (εγω την ακυρωσα και μου επεστρεψαν...περισσοτερα λεφτα απο αυτα που τους ειχα δωσει ;D ;D) 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου