Προς το περιεχόμενο

Αγορά απο dv247 - ερωτήσεις


Ripen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω μια απορία, μέρα με τη μέρα οι τιμές του dv247 ανεβαίνουν? Ήθελα να παραγγείλω κατι ηλεκτρονικά ντράμς και μεσα σε 2 μέρες ανεβηκανε 40 λίρες....γιατι το κάνουν αυτο?????Αυτο υσχίει και για άλλα προιόντα που ήθελα να αγοράσω.

 

Είναι θέμα σχέσης ευρώ-στερλίνας.

Κι εγώ γλίτωσα 20€ με το μοτιφάκι μου. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 233
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ε μάλλον 8α ανεβαίνει πολυ γρηγορα η λίρα, γιατι μόλις εκανα ενα refresh tη σελιδα για τα ντραμς που 8έλω να παραγειλώ ανέβηκαν άλλα 15 ευρώ!!!!!!Ποπο έχω τρομάξει!Πρέπει να βιαστώ γιατι δε με βλέπω καλά. Σε μια βδομάδα ανέβηκαν 100 ευρώ...τραγικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τιμές που έχει αυτή την στιγμή το dv247 ειδικά σε σύγκριση με thomann αλλά και Ελλάδα είναι απίστευτες. Πχ η prs tremonti se κιθάρα που καινουρια εχει 600 ευρώ ,στον thomann 580 και στο dv247 έχει 330 ευρώ ΜΕ τα ταχυδρομικά..

Χαρακτηριστικά είδα στις αγγελίες ενα παλικάρι να την πουλάει 400 ευρώ και καλά κάνει γιατι την πηρε προφανώς 600+ αλλά το dv247 τα έχει διαλύσει όλα..

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα δικά μου μια 100άρα έχουν ανέβει ως τώρα! (μέσα σε 5 μέρες).

Όταν έριξα την παραγγελία ήταν 1460 και τώρα στο καλάθι λέει 1565.

 

Τα πράγματα έλεγαν in stock αλλά μόλις έκανα την παραγγελία μου έστειλε mail ένας πωλητής και μου είπε ότι τελικά δεν είναι in stock και ότι τα πράγματα θα έρθουν μέσα Ιανουαρίου!

 

Τους πήρα τηλ. και μου είπαν ότι θα πληρώσω το αρχικό ποσό (1460)  όσο και να κάνουν τα πράγματα όταν έρθουν.

 

Καλό αυτό γιατί ως τις 15 θα έχουν πάει 2 χιλιάρικα  ;D που λέει ο λόγος !!!

 

Στον Thomann πάντως για πλάκα το 2χίλιαρο!!  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τιμές που έχει αυτή την στιγμή το dv247 ειδικά σε σύγκριση με thomann αλλά και Ελλάδα είναι απίστευτες. Πχ η prs tremonti se κιθάρα που καινουρια εχει 600 ευρώ ,στον thomann 580 και στο dv247 έχει 330 ευρώ ΜΕ τα ταχυδρομικά..

Χαρακτηριστικά είδα στις αγγελίες ενα παλικάρι να την πουλάει 400 ευρώ και καλά κάνει γιατι την πηρε προφανώς 600+ αλλά το dv247 τα έχει διαλύσει όλα..

:)

ισχυει!!!!  πραγματικα πλεον για να πουλησεις κατι μεταχειρισμενο πρεπει χαλαρα να πεσεις κατω απο το 50% της τιμης που το αγορασες(και εννοω απο playbakc,thomann οπου ειχε καλυτερη τιμη το προιον οταν το πηρες...)

 

αποτην αλλη βεβαια, μπορεις να εχεις και την απαιτηση σας αγοραστης ο αλλος να πεσει αντιστοιχα τοσο κατω στο μεταχειρισμενο που πουλαει , γιατι μπορεις να το βρεις με " Χ " ευρω στο dv... οποτε μια ή αλλη!!!! μονο καλο εκανε δλδ!!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι σε καποια προιοντα ανεβασαν τραγικα τις τιμες τους αυτες τις μερες...

Εβλεπα κατι Ibanez πριν λιγες μερες και σημερα παρατηρησα διαφορα τιμης απο 800 κατι λιρες σε 1231 σε μια απο αυτες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου