Προς το περιεχόμενο

Αγορά απο dv247 - ερωτήσεις


Ripen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια δεν αλλαζει η τιμη...Οσο χρεωθηκατε αρχικα-ΣΤΟ 1ο mail ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΣΤΕΙΛΑΝ- πληρωνετε..Επικοινωνησα μολις πριν λιγο τηλεφωνικως,καθως ελεβα mail που μου λεει οτι το προιον απο 3-12 μερες που εγγραφε ως παραδοτεο εγινε ΑΜΕΣΑ ΠΑΡΑΔΟΤΕΟ ΤΕΛΟΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ::)...Τον ρωτησα και μου ειπε οτι η χρεωση δεν ανεβαινει οσο και να ανεβουν οι τιμες...Αλλα ακυρωσα την  παραγγελια γιατι ειμαι ανυπομονος-εγωιστης-καλομαθημενος ;D και θα  σκασω ενα 100αρι παραπανω για να λαβω το κιθαρονι απο thomann σε κανα 4ημερο...Βεβαιως μετα το 10ημερο αναμονης επιστροφης των χρηματων στην καρτα που ειναι ΚΑΘΑΡΑ θεμα τραπεζας....

 

Εγω που την αποδειξη αυτου του περιβοητου πρωτου mail την πηρα σε λιρες τι υποτιθεται πως πρεπει να πληρωσω?Με βαση την ισοτιμια της μερας που εκδοθηκε η αποδειξη η με βαση την τωρινη ισοτιμια? ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 233
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

να υπολογίζετε επίσης 10 λίρες (11 ευρώ χοντρικά) για φόρο ...συναλλάγματος.

επίσης, επειδή τους ρώτησα, να ξέρετε ότι μπορείτε να πληρώσετε και μέσω τράπεζας, και όχι μόνο μέσω πιστωτικής/χρεωστικής κλπ άσχετα αν αυτό δεν αναφέρεται πουθενά στο σάιτ.

δηλαδή να κάνεις κατάθεση του ποσού, χρησιμοποιώντας το όνομά σου κι ένα κωδικό που σου δίνουν.

 

υγ ελπίζω να μη τα βάλω στο λογαριασμό του ...πωλητή που μίλησα και μου έδωσε το IBAN.  ;D

 

"ΝΑΙ, τα παιδιά είναι στους δρόμους ξανά!" μεθ.ξωτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπηκα σημερα στο dv και ολως περιεργως η κιθαρα που ειχα παραγγειλει και μου ειχαν πει πως θα την παραλαβουν, στην καλυτερη τελος Φεβρουαριου (γι αυτο και ακυρωσα την παραγγελεια) τωρα ξαφνικα ειναι

ΙΝ STOCK :o :o!

Κατι μου μυριζει... :-\

tugito πως παει η παραγγελια με την PRS??

Leo I 'm Suhr Tom Anderson has a Gibson

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι μου μυριζει... Undecided

 

ναι ειναι... απατεωνες...και μαλιστα τοσο καλοι που...30 χρονια τωρα δρουν ανενοχλητοι..... ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ειναι... απατεωνες...και μαλιστα τοσο καλοι που...30 χρονια τωρα δρουν ανενοχλητοι..... ;D ;D

Θα ειμαι ο πρωτος στα 30 χρονια που θα ξεσκεπασει αυτη την καλοστημενη επιχειρηση αισχροκερδιας!! ;D ;D ;D

 

Δεν ειπα οτι ειναι απατεωνες..Ισως δεν ειναι τοσο αξιοπιστοι ομως??Κατανοητο μεν οτι τοσα χρονια δεν εστελναν ευρωπη,αλλα...

 

 

Leo I 'm Suhr Tom Anderson has a Gibson

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τόσο απατεώνες που επικοινώνισαν μαζί μου για να μου πουν ''συγγνώμη αλλά το όργανο αντί για σήμερα θα

αποσταλέι την επόμενη μέρα.'' ;D ;D(επειδή πήγαμε λίγο πίσω με την εξακρίβωση στοιχείων)

Επεσαν όλοι με τα μούτρα στο DV κι'αυτό είναι όλο...οι άνθρωποι τα'παιξαν. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Είναι τόσο απατεώνες που εμένα μου τό 'στειλαν παρόλο που λίγο μετά την παραγγελία εμφανιζόταν ως "discontinued / out of stock. "

Ποιός ξέρει πόσους φουκαριάρηδες εξαπάτησαν για να εξυπηρετήσουν εμένα.

 

 

 

 

(παρεπιπτόντως... ενώ εμείς μιλούσαμε για κιθάρες, στην Αγγλία (τω καιρώ εκείνω) αγόραζες MAC όσο κάνουν εδώ τα ACER. Εγώ πρόλαβα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπηκα σημερα στο dv και ολως περιεργως η κιθαρα που ειχα παραγγειλει και μου ειχαν πει πως θα την παραλαβουν, στην καλυτερη τελος Φεβρουαριου (γι αυτο και ακυρωσα την παραγγελεια) τωρα ξαφνικα ειναι

ΙΝ STOCK :o :o!

Κατι μου μυριζει... :-\

tugito πως παει η παραγγελια με την PRS??

 

Αναμένω απο αυριο να δω αν θα τους έρθει όπως είπαν.. μου είχαν ξεκαθαρίσει όμως ότι ήταν estimated time. Τα πράγματα είναι πιο απλά ρε σεις.. πολύ πιο απλά. Λόγο των φτηνών τιμών έχουν υπερ-προπουλήσει χωρίς να υπάρχουν στο στοκ. Η καθυστέρηση λοιπόν είναι αναμενόμενη αφου έκατσε και η πτώση του pound και όλοι αγοράζουν απο dv247.. Υπομονή, απατεώνες δεν είναι, αναξιόπιστοι όχι, απλά αργοί πλέον λόγο των τόνων παραγγελιών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έτσι όπως τα λέει ο tugito πρέπει να είναι.

panic in the streets of london  ;D :o

 

μια ερώτηση. εμένα μου έδωσε κωδικό παραγγελίας και μου είπε το ακριβές ποσό που πρέπει να βάλω στην τράπεζα.

φαντάζομαι, επειδή μου ζήτησε και διεύθυνση, το έχει καταχωρήσει σαν παραγγελία ή προπαραγγελία, και το ποσό θα παραμείνει σταθερό ε?

 

 

"ΝΑΙ, τα παιδιά είναι στους δρόμους ξανά!" μεθ.ξωτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου