Προς το περιεχόμενο

Αγορά απο dv247 - ερωτήσεις


Ripen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αμέσως να κράξετε αλήτες  ;D ;D

Να μη κάνω ένα λαθάκι ?

Είμαι συγκινημένος με την αγορά και έχω χάσει το μυαλό μου  ;D

 

Έλα μωρέ, ούτε κράξιμο υπάρχει ούτε αλήτες. Απλά είμαι φαν του κεμεντζέ. :D

 

Η συγκίνηση είμαι δεδομένη. ;)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 233
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν εκραξα την ανορθογραφια σου τον.."χρηματιστη" σου για τις ΒΛΑΚΕΙΕΣ που σου λεει εκραξα. ;)

 

Δεν είναι χρηματιστής ΜΟΥ! Αν είχα χρηματιστή σίγουρα θα ήμουν σε θέση να πάρω το μεγάλο moog  :)

 

Anyway είτε είναι βλακείες είτε όχι το χρήμα είναι η δουλειά του οπότε σίγουρα θα έχει κάποιες πληροφορίες που δεν έχουμε εμείς.

Το ότι θα ανέβει δεν μου το είπε για σήμερα αλλά προσεχώς ..

Πάντως είναι στον πάτο η λίρα, δεν νομίζω να πέσει παρακάτω (ασχέτως άμα το εύχομαι  ;D ένα μικρόφωνοοοο ακόμααααααααα... μ'ακούς??)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιμενω σου λεει βλακειες,αν υπηρχε εστω και ΕΝΑΣ ανθρωπος που να ηξερε πως θα συμπεριφερθει ενα νομισμα σε σχεση με ενα αλλο θα ηταν τοσο πολυ ..πλουσιος που δεν θα σου μιλουσε καν.. ;D ;D

 

Επειδη και η δικη μου η δουλεια ειναι το χρημα κατι ξερω που σου λεω...σιγουρα πολυ περισσοτερα απο τους ελληνες..."χρηματιστες" (πως λεμε Πολυνησιοι παγοδρομοι?? ;D)

 

Το γεγονος οτι σημερα η λιρα ειναι σε all time low against the euro δεν σημαινει οτι δεν μπορει να πεσει και αλλο (ισα-ισα μια και η τραπεζα της Αγγλιας σιγουρα θα προσπαθησει να αναζωογονησει την κατεστραμμενη Αγγλικη οικονομια κατα πασα πιθανοτητα θα ριξει και αλλο τα επιτοκια,θα τα παει στο μηδεν δηλ.οποτε θα πεσει και αλλο)

 

Η λιρα ΜΠΟΡΕΙ και να ανεβει αλλα θα ανεβει μονο αν τα μεγεθη της αγγλικης οικονομιας ανασυρθουν απο τα....ταρταρα στα οποια βρισκονται και ουδεις μπορει να το εγγυηθει αυτο... ;)

 

Βεβαια ποιος μιλαει θα μου πεις..ενας ΕΛΛΗΝΑΣ? ;D ;D (αν δεν το εχετε καταλαβει λιαν προσεχως το μαγαζι το κλεινει η ελληνικη..."οικονομια")

 

Παλι καλα  που εχουμε ευρω...για φαντασου να ειχαμε..δραχμη ;D ;D 10.000 δρχ.=1 δολλαριο θα ειχε παει με τα χαλια μας τα μαυρα...και θα πληρωναμε την Squier Affinity PRS grand reserve!! ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλες ευκαιρίες πάντως. Τελικά η κρίση μου φαίνεται μόνο τους μεγάλους χτυπάει αν δεν έχει κάποιος δάνειο. Και το αμαξάκι γεμίζω με 35 γιούρια (από 50), μέχρι και το ψωμάκι έπεσε στον φούρνο που ψωνίζω :) Για κοίτα!!

 

Στα μουσικά τώρα, πιστεύω ότι συμφέρει πολύ να παίρνεις ακριβά πράγματα από τους Άγγλους.

Π.χ, η κάρτα των ονείρων μου έχει στον Θωμά 4χιλιάρικα ενώ στο dv 2900 :o :o :o :o

Μακάρι να τα είχα βέβαια.... ::)

Τουλάχιστον περιορίστικα σε μια profire 2626 που περιμένω από τους Αγγλούκους  ;D να μου την στείλουν. Καλά Χριστούγεννα μου είπαν , τώρα θα δω τι εννοούσαν. ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Superfunk συμφωνώ μαζί σου αλλά μη τον φάμε τον άνθρωπο ..

όταν λέει θα ανέβει προφανώς σαν χρηματιστής εννοεί ότι θα 'παίξει' ότι ανεβαίνει.

Οπότε και αγοράζει. Έτσι δεν πάει  ?? ???

 

Εγώ σαν άσχετος με τα οικονομικά φοβήθηκα και έκανα την αγορά σήμερα.

Άσε που βιάστηκα και με την επιλογή της κάρτας ήχου από τον φόβο μου ....

 

(Κάτι που σε αφορά, γιατί εσένα θα κυνηγάω αν δεν μου βγει σε καλό [Maudio]  :P :P)

 

@haryy και εγώ τελικά το μικρό αδελφάκι (610)... ελπίζω να μη φάμε πιταράκι ...

Έχεις ακούσει καμια απο αυτές? Από reviews σκίζουν πάντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν μπορεις να βγαλεις...ηχο απο την M AUDIO 610 (και οποιαδηποτε firewire M AUDIO ) να εισαι σιγουρος οτι ΔΕΝ φταιει η M AUDIO ;D ;D

 

Εγω ακομα την 410 εχω και δεν την αλλαζω με τιποτα,μια χαρα θα εισαι με την 610 η οποια υποτιθεται ειναι και..."καλυτερη" :) :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κατεβάσει 2 εγγραφές που έγιναν εξολοκλήρου με την 2626 (ίδια με την 610) που με έψησαν πραγματικά. Το δυνατότερο σημείο τους νομίζω ότι είναι το conversion.

Επειδή έχω και το octane που το έχω χρησιμοποιήσει και σαν converter, τα δείγματα που άκουσα από το net μου έδειξαν ότι οι καινούργιες κάρτες έχουν καλύτερους preamps και μετατροπείς από τις παλιές (και από το octane)

Eπίσης η M-audio λέει ότι έχει και βελτιωμένο ρολόϊ αλλά και ενισχυτή ακουστικών, οπότε μιλάμε για πλήρες upgrade σε σχέση με πριν.

 

Εν αναμονή λοιπόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μετατροπη της χρεωσης απο ευρω σε λιρες με βαση ποια ισοτιμια γινεται?Με εκεινη της τραπεζας που εχει εκδοθει η καρτα?Γιατι απ οσο ξερω η καθε τραπεζα και το καθε ανταλλακτηριο εχει διαφορετικη ισοτιμια και προμηθεια στην αλλαγη νομισματος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι κι αλλοιως οι διαφορες ειναι αστειες για τοσο μικρα ποσα,παντως με το rate της πληρωτριας τραπεζας γινεται.Σε τιμη ΠΩΛΗΣΗΣ(we sell) φυσικα (την υψηλη δηλ.απο τις 2 που βγαζει καθε πρωϊ στο δελτιο της),η προμηθειες μετατροπης συναλλαγματος απαγορευονται οταν γινεται χρηση πιστωτικων/χρεωστικων καρτων

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου