Προς το περιεχόμενο

Parker P 40 με ψυχραιμία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κουράγιο φίλε.

Όπως και οι υπόλοιποι ανέφεραν, ο μόνος τρόπος να δεις τι θα γίνει είναι να ειδοποιήσεις τον πωλητή και να δεις εάν σε καλύπτει η ασφάλεια.

Ο πωλητής σε αυτή τη φάση είναι στον αέρα και την κιθάρα την έχεις πάρει τσάμπα...ξέρω περιπτώσεις και γνωρίζω πως οι πωλητές είναι πολύ πιό ακάλυπτοι από τους αγοραστές σε τέτοιες περιπτώσεις.

Από την άλλη δεν θέλεις να πληρώσεις για σπασμένη κιθάρα οπότε μίλα πρώτα με το paypal και μετά με τον πωλητή.

 

Κώστας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν... μίλησα με paypal, εξήγησα ότι η κιθάρα ήρθε που σημαίνει ότι ο πωλητής είναι εντάξει, και μου είπαν πως εκείνοι έχουν κλείσει την υπόθεση και πως με ενθαρρύνουν να τα&βρούμε από κοινού.&Του έγραψα...&&&&& και καμμιά απάντηση. Ήταν και μια προσφιλή του συνήθεια όλο αυτό το διάστημα, βέβαια. Τέλος πάντων η προθεσμία που ο ίδιος έίχε δώσει για να δηλωθεί ένα πρόβλημα με το δέμα ήταν 24 ώρες και έχει πλέον εκπνεύσει.

Ρώτησα στη Warmoth για μπράτσο και μου απάντησαν αρνητικά. Δηλ. δεν γίνεται να κατασκευαστεί κάτι αντίστοιχο ρε παιδιά; Να πάει στα σκουπίδια η κιθάρα;

Συμφωνώ με όσους λένε να μην αγοράζουμε κιθάρες χωρίς σκληρή θήκη από εξωτερικό. Έχω ήδη φέρει μια wolfgang και γνωρίζω. Απλά ρισκάρισα σκεπτόμενος την ασφάλεια.

Make a married woman laugh and youre halfway there

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σκληρη θηκη ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ για bolt on κιθαρες .

Πρεπει ομως να εχει την εξυπναδα ο πωλητης να ΞΕΒΙΔΩΣΕΙ το μπράτσο & να στη στειλει σε ΔΥΟ κομματια (μπράτσο & σωμα) ετσι θα πληρώσεις & ΑΣΤΕΙΑ μεταφορικά..

 

Για την επόμενη φορα... :wink:

 

η WWW.USACUSTOMGUITARS.COM μπορει να σου φτιάξει ότι μπράτσο θες φτανει να τους στείλεις το δικο σου για να το αντιγράψουνε..

 

παντως δεν χανεις αν την πας σε κανα καλο μαστορα,προτεινω TZIMH η KAGMAKIS! :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά με φοβίζει λίγο&η ιδιομορφία του σχεδίου του headstock και το σκέφτομαι. Πάντως μια επίσκεψη σίγουρα δεν θα με βλάψει. Ταυτόχρονα θα ελέγξω και την usacaustomguitars. Ευχαριστώ πολύ!!

Make a married woman laugh and youre halfway there

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου