Προς το περιεχόμενο

Περι διατροφης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με τι μπορεί να αντικατασταθεί το ψωμί στην καθημερινή δια(σ)τροφή; Πάντως το κανονικό μαύρο ψωμί, με τα πίτουρα μέσα κλπ είναι απίστευτο έδεσμα από μόνο του.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλά εσυ σε μουσικό φόρουμ είμαστε ή σε πρωινάδικο στο MEGA..

 

Τότε θα λεγόταν "περί διαστροφής".

 

:)

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το κανονικό μαύρο ψωμί, με τα πίτουρα μέσα κλπ είναι απίστευτο έδεσμα από μόνο του.

Eτσι.

Βασικα οταν ειναι να διαλεξεις ψωμι απο το Σ.Μαρκετ σε συσκευασια κτλ,το γερμανικο ψωμι(που αναφερεις) πρεπει να ειναι στις πρωτες επιλογες σου.

Γενικοτερα να κοιτας να αγοραζεις εκεινο το ψωμι που περιεχει τα περισσοτερα γραμμαρια ενδοδιμων Ινων Ειναι απιστευτα χρησιμες για τον οργανισμο.

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα, συνήθως αγγαρεύω την μάνα μου να ζυμώνει τέτοιου είδους λιχουδιές, όπως και καλαμποκόψωμο, μια όχι και τόσο χρήσιμη τροφή, αλλά είναι και γαμώ σαν γεύση.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος καλός έλεγε πάντα:

Τα γαλακτοκομικά είναι η κατάρα του Θεού να γίνει θνητός ο άνθρωπος.

Επίσης ο θρύλος λέει, πως ο Μαθουσάλας εκτός από το μητρικό δεν ξαναήπιε γάλα και δεν ακούμπησε ποτέ γαλακτοκομικά.

 

Σοβαρά τώρα, μετά από ένα καλό live που έχεις ιδρώσει και καταναλώσει ενέργεια αλλά η ώρα είναι πλεον περασμένη ακολουθείς πρόγραμμα ως μετά από άσκηση ;

 

 

Και αν είμαι φύτουλας και δε πίνω δε καπνίζω δε βλεφαριάζω ( εντάξει το'σκισα ) και ξυπνήσω νωρίς το απόγευμα την άλλη μέρα που έχω πάλι ζωντανή εμφάνιση σε ξενυχτάδικο. Τι διατροφή ακολουθώ ;

 

 

 

 

Σοβαρά απαντώντας στον εαυτόν μου.

Τέκνον μου ακολουθείς κανόνας διατροφής γνωστούς ως Rolling Stones Rules. Δε μπορεί οι παππούδες κάτι θα ξέρουν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος καλός έλεγε πάντα:

Τα γαλακτοκομικά είναι η κατάρα του Θεού να γίνει θνητός ο άνθρωπος.

Επίσης ο θρύλος λέει, πως ο Μαθουσάλας εκτός από το μητρικό δεν ξαναήπιε γάλα και δεν ακούμπησε ποτέ γαλακτοκομικά.

 

Σοβαρά τώρα, μετά από ένα καλό live που έχεις ιδρώσει και καταναλώσει ενέργεια αλλά η ώρα είναι πλεον περασμένη ακολουθείς πρόγραμμα ως μετά από άσκηση ;

 

 

Και αν είμαι φύτουλας και δε πίνω δε καπνίζω δε βλεφαριάζω ( εντάξει το'σκισα ) και ξυπνήσω νωρίς το απόγευμα την άλλη μέρα που έχω πάλι ζωντανή εμφάνιση σε ξενυχτάδικο. Τι διατροφή ακολουθώ ;

 

 

 

 

Σοβαρά απαντώντας στον εαυτόν μου.

Τέκνον μου ακολουθείς κανόνας διατροφής γνωστούς ως Rolling Stones Rules. Δε μπορεί οι παππούδες κάτι θα ξέρουν.

 

Aγορι μου εσυ το'χεις στο DNA σου,δεν εχεις αναγκη τιποτις :D

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου