Προς το περιεχόμενο

4o Νoiz online jam


Jasemeister

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί έχω την αίσθηση ότι λαμβάνουν μέρος μόνο εξάχορδοι;

Εμπρός λοιπόν και οι υπόλοιποι! Να προτείνω κάτι "βαρυτερο"; (δουλειά δεν είχ' ο διάολος... )

 

Λέω λοιπόν, εκτός κι αν υπάρχει άλλη πιό γρήγορη πρόταση, να ανεβάσει ο Haris τα τύμπανα από το πρώτο κλιπ που έπαιξε εδώ και να προσθέσει μπάσο keys κλπ όποιος γουστάρει. Ετσι κι αλλιώς ένα shuffle είναι! Ασε δε που μετά θα μπορεί κάθε μέλος να κάνει δικές του μείξεις και ενορχηστρώσεις!  ;)

 

Αν κατάλαβα καλά, μιλάμε στην ουσία για ένα κομμάτι που θα βγει "original" τελικά? Αυτό θα ήταν πολύ πιο ενδιαφέρον.  ;)

 

 

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 109
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ και απο μενα σε ΟΛΟΥΣ!

 

θα ηθελα πολυ να συμμετασχω , αλλα "θα δειξει" για διαφορους λογους...

παντως το περιμενα πολυ καιρο. και μ αρεσει ΠΟΛΥ η ιδεα του "εξ αρχης original".

 

περιμενω το backing track με αγωνια..

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όλα τα noizjams που έμειναν στα σκαριά (εκτός του πρώτου δηλαδή) είχα πάντα την εντύπωση ότι το πρόβλημα ήταν οτι δεν βρισκόταν κάποιος να αναλάβει την μίξη.

Τώρα λοιπόν που προσφέρθηκε ο boss, δεν πιστεύω να κολλήσουμε στο τί ή ποιό θα είναι το backing!!??

 

Εγώ είμαι μέσα ότι κι αν προταθεί.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω λοιπόν, εκτός κι αν υπάρχει άλλη πιό γρήγορη πρόταση, να ανεβάσει ο Haris τα τύμπανα από το πρώτο κλιπ που έπαιξε εδώ και να προσθέσει μπάσο keys κλπ όποιος γουστάρει. Ετσι κι αλλιώς ένα shuffle είναι! Ασε δε που μετά θα μπορεί κάθε μέλος να κάνει δικές του μείξεις και ενορχηστρώσεις!  ;)

 

Στη διάθεσή σας, αν και χωρίς τα υπόλοιπα όργανα δεν ακούγεται και τόσο καλά και έχει και τα λαθάκια του...

 

http://www.box.net/shared/ky58e7m4vr

 

 

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκεί να μου πείτε τονικότητα  :P

Το μόνο που χρειάζομαι είναι ένα freeware πρόγραμμα (audacity?) έτσι ώστε να ηχογραφήσω απο την έξοδο των ακουστικών μέσω ενισχυτή..  ???

Δυστυχώς δεν έχω εξωτερική κάρτα ήχου.. ::)  ::)

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι γουστάρεις παίξε, in pastelius we trust  8) Που μένεις; Ρωτάω μήπως σε βολέψουμε με κανένα μηχάνημα για την ηχογράφιση (άμα είσαι Αθήνα έρχεσαι σε μένα αν θες)  ;)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου