Προς το περιεχόμενο

4o Νoiz online jam


Jasemeister

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στη χειρότερη κι αφου δεν υπάρχει εναλλακτική , θα μπορούσαμε να το χρησιμοποιήσουμε κάπως...πειραγμένο?? 

Για παράδειγμα : http://www.box.net/shared/p1vj0mitlh   

 

(Εννοείται να γίνει απο κάποιον πιο ειδικευμένο όμως... ;) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 109
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγω το πειραξα λιιιιγο με το waves surround για να γινει πιο expanded και κατι εγινε. Αν κανει το ιδιο καποιος πιο αρμοδιος? (εγω ντρεπομαι ;D)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως η παρέμβαση του longshadow το καθάρισε και το "άνοιξε" αρκετά.

Εγώ πάντως θα κάτσω το απόγευμα να το ξαναγράψω (δυστυχώς υπό τις ίδιες ηχογραφητικές συνθήκες...), τουλάχιστον για να διορθώσω τα πιο χτυπητά από τα παικτικά προβλήματα. Αν ήξερα τι συνέχεια θα είχε, θα ήμουν πιο προσεκτικός απ' την αρχή!

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.box.net/shared/keay8ofmp5

 

Έγραψα πάλι το τμήμα από το σόλο του πιάνου (1:24) μέχρι και ολόκληρο το σόλο της κιθάρας (3:53), και διόρθωσα το fill στο 1:05 (μου ξέφυγε ένα bleed εκεί, αλλά δε φαντάζομαι να ακουστεί αν μπουν άλλα όργανα), που στο προηγούμενο αντί να σκάει στη θέση - ή μάλλον στην άρση - που έπρεπε, έσκαγε στο γάμο αυτουνού του πωστονλένε με την παράγκα. Επίσης μεγάλωσα λίγο το κλείσιμο για να σας αφήσω να βαβουριάσετε όσο θέλετε!

Παρότι δεν είναι άψογο, νομίζω ότι πατάει αισθητά καλύτερα.

 

Πέρα από ένα boost στις χαμηλές και ελάχιστο βάθος, δεν έχει πειραχτεί και είναι έτοιμο για την ψηφιακή σας μαγεία...

 

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, ας προχωρήσει λίγο το θέμα... ;)

 

Ας βρεθεί κάποιος (ή κάποιοι) να γράψει το μπάσο. (Por favor!)

 

Όσο για την επεξεργασία του drum track ας κάνει κάποιος έμπειρος σε αυτά τα θέματα τον κόπο... ;)

 

(Ίσως μάλιστα θα έπρεπε να προηγηθεί αυτή η επεξεργασία, για να ακούει ο μπασίστας το drum track καλύτερα όταν θα γράφει το μπάσο...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου