Προς το περιεχόμενο

Πρώτο ολοκληρωμένο clip.Απόψεις..?


pastelius

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ πολύ τον NikosKor για τις συμβουλές του με το audacity,τελείωσα πριν λίγο το πρώτο

clip που νομίζω αξίζει τις προτάσεις και τις συμβουλές των noizάδων..

 

http://www.box.net/shared/gjxpk0nbaa

 

peace

 

 

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ ανέβασέ το στο θρεντ, είναι λιγότερο από 6MB  ;)

 

Τώρα κοιτάω Mr. Bean θα το ακούσω σε λίγο να σου πω  ;D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου αρεσε η underground αλητεια πολυ και μπραβο για αυτο,αλλα δεν τα εχεις καταφερει με τις εντασεις και τον ηχο του μπασου,μπερδευεται πολυ στη μιξη μαλλον.Παλι μπραβο για την κατευθυνση της συνθεσης :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέτρο ευχαριστώ φιλαράκι,Ιάσωνα ακόμα Bean βλέπεις?  :P  ;D  :-*

Δε σκαμπάζω πολλά απο ηχοληπτικά (σχεδόν τπτ δηλαδή),οπότε οι {επι}κρίσεις σας είναι

παραπάνω απο δεκτές,μιας και το να γραφτουν τόσα μπάσα το ένα πάνω στο άλλο είναι

διαδικασία που απαιτεί γνώσεις και εμπειρία..thanx και πάλι. :)

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ prodigy η φαση :P :P(αν εξαιρεσεις το 2ο μερος που ειναι λιγο πιο ambient),βαλεις μια ποιο ''βαρβατη'' λουπα,ριξεις κανα τρανσαδικο συνθ,ισως και μια distorted κιθαρα σε φαση spitfire,και λιγο αλατι...ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΤΕΛΙΚΑ.... :o 8) 8)

 

Carpe Diem!!Memento Mori

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το κλιπ και όντως πολύ όμορφη ατμόσφαιρα....Πες μας και τι χρησιμοποίησες ακριβώς.

 

 

 

Τώρα κοιτάω Mr. Bean

 

προσκυνώ ;D ;D

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιάσωνα ακόμα Bean βλέπεις?  :P  ;D   :-*

 

;D

 

Μόλις το άκουσα, για πρώτη προσπάθεια είναι άψογο in my book! Συνθετικά με βοήθησε να χαλαρώσω μετά από μια κουραστική ημέρα, well done man! Τα πρώτα ντραμς μέχρι τη μέση ξυρίζουν λίγο IMO αλλά προς το τέλος μπαίνουν κάτι ωραίες χαμηλές συχνότητες μαζί με τα ανανεωμένα ντραμς. Άντε βάλε πλώρη για το 4o Noiz jam τώρα  ;)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ καλό κατα τη γνώμη μου...  :)

 

Χάνει λίγο ηχητικά πιστεύω....όχι σαν επιλογή ηχητικών πηγών, στο θέμα αυτό μου άρεσε...σαν συνολικό πακέτο περισσότερο.

 

Αν ασχοληθείς ζεστά με το θέμα σε λίγους μήνες  ίσως να τρίβουμε και τ'αυτιά μας.  ;)

 

Συνθετικά μου άρεσε επίσης.

 

Muito bem!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanx my beloved noizholix:-* :D :P

Ήδη δουλεύω καινούρια πράγματα,οπότε ότι συμβουλές έχετε πάνω στη

μίξη,καλώς τες,μήπως και μάθω να δουλεύω και λίγο μόνος μου τις ηχογραφήσεις μου.

Αφού συνθετικά δεν είναι κι άσχημο τότε θα το παλέψω ακόμα κι άλλο  ;D Σε μερικούς

μήνες θα τρίβετε τα αυτιά σας χωρίς μπατονέτα..μουαχααχα ;D

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες αργότερα...

Nice τώρα το άκουσα αναζητώντας στα κλιπ καμιά δουλεία από μπασίστα, (μήπως πρέπει να μπαίνει ειδική σημείωση να τα βρίσκουμε πιο εύκολα? ;p)

 

Συμφωνώ με όσα λένε τα παιδιά παραπάνω, αν κ δε μπορώ να δώσω καλή κριτική εγώ δεν έχω ιδέα από οποιουδήποτε είδους επεξεργασία, μόνο που δεν ακούγεται αρκετά δυνατά για τα γούστα μου το μπάσο xD

 

Στείλε κι άλλα να ακούμε! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου