Προς το περιεχόμενο

Μία καλή ελληνική ταινία


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνώ! Και οι υπόλοιπες κινήσεις του Κωνσταντίνου Πιλάβιου, έχουν φοβερό ενδιαφέρον!

Και μάλιστα, είναι έξω απο την μίζερη λογική χρηματοδοτήσεων,διανομών, αιθουσών, κεντρου κινηματογράφου κτλ κτλ! Πολλές από αυτές είναι φτιαγμένες με προορισμό το youtube και άλλα αντίστοιχα sites.

ps: τώρα που και το youtube μπήκε στο παιχνίδι του hi definition, o θανατος της τηλεόρασης νομίζω οτι έχει έρθει ενα βήμα πιο κοντά.

 

 

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ! Και οι υπόλοιπες κινήσεις του Κωνσταντίνου Πιλάβιου, έχουν φοβερό ενδιαφέρον!

Και μάλιστα, είναι έξω απο την μίζερη λογική χρηματοδοτήσεων,διανομών, αιθουσών, κεντρου κινηματογράφου κτλ κτλ! Πολλές από αυτές είναι φτιαγμένες με προορισμό το youtube και άλλα αντίστοιχα sites.

ps: τώρα που και το youtube μπήκε στο παιχνίδι του hi definition, o θανατος της τηλεόρασης νομίζω οτι έχει έρθει ενα βήμα πιο κοντά.

 

cpil RULZ!

Αν μαλιστα εισαστε των blogs κλπ θα θυμαστε οτι για καποιο καιρο (ισως και ακομα) ο cpil εβγαζε καταπληκτικες ταινιουλες μικρου μηκους εμπνευσμενες απο καποιο αρθρο καποιου blog (ξεχωριζω ενα σχετικα παλιο -τριετιας- ταινιακι του για τον φιλο vrypan και την υπηρεσια του το monitor).

 

 

(τωρα μου ηρθε... Ο kwstas79 ισως και να θυμαται τον vrypan απο ακομα πιο παλια...)

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθέσω ότι ο Κωνσταντίνος είναι (κατά την άποψή μου) ένας από τους καλύτερους νέους σκηνοθέτες και ότι εκτός των δικών του ταινιών, έχει στο ενεργητικό του πολλές αξιόλογες δουλειές από το χώρο της διαφήμισης.

 

Επειδή τυγχάνει να τον γνωρίζω και προσωπικά, είναι και πολύ ωραίος τύπος! :)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ουπς... δεν είχα ιδέα ότι είχε ξαναμπεί... να η σημασία του να ονοματίζει κάποιος τα thread με το σωστό τρόπο...

 

:)

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου