Προς το περιεχόμενο

SamsAmp PSA


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Στο νέο SansAmp PSA-1 εγινε εσωτερική επανασχεδίαση με νέα υλικά, που εν τω μεταξύ έχουν προκύψει, για καλύτερη σχέση τιμής / απόδοσης (όπως λέει το δελτίο τύπου) ώστε να διατηρηθεί στην αρχική τιμή του.

Παρά το γεγονός ότι παρέμεινε 100% αναλογικό προστέθηκαν κάποια νέα χαρακτηριστικά που έλειπαν στην αρχική έκδοση, όπως :

  • διακόπτης on/off,

  • περισσότερες μνήμες 128 από 100

  • master volume control

  • διακόπτης XLR ground lift

  • phantom power MIDI input

  • και έξοδος ακουστικών

 

Προσωπική πείρα και σύγκριση με το καινούργιο δεν έχω, αλλά ελπίζω να συμβεί σύντομα ώστε να σας πω αν προκύπτουν διαφορές στον ήχο.(αν δεν το τσιμπήσετε εν τω μεταξύ...)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τα tech21 είναι τσιμπημένα στην Ευρώπη και ακόμα περισσότερο στην Ελλάδα.
Παιδιά ναι είναι τσιμπημένα αλλά εάν ψάξεις αποκλείεται να μην βρείς διαφορετική τιμη. Συμφωνία έχουν κάνει μεταξύ τους ? Ο Διαμαντόπουλος στην Αθήνα ρε παιδιά δεν κάνει καλές τιμές σαν Musik Produktiv ?

lues Legend

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα mail στο thomann και απ' οτι μου απαντήσανε τα psa-1 που έχουν stock πλέον είναι η καινούρια έκδοση.

Μπραβο samoth....εισαι ενα βημα μπροστα..!Ενα μeγαλο βημα για τον samoth και ενα μεγαλυτερο βημα για το noiz.. :D :!: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο samoth....εισαι ενα βημα μπροστα..!Ενα μeγαλο βημα για τον samoth και ενα μεγαλυτερο βημα για το noiz..

 

Ντοιιιινγκ!!! :D Όχι ρε, απλά ψήνομαι τρελά να το πάρω και έχω πάθει σοκ με τις εγχώριες τιμές! Ο ένας μου λέει όλο καμάρι οτι το δίνει μετρητοίς 870ευρώ, ο άλλος μου λέει 900 και όταν τον ρώτησα αν αυτή είναι η καλύτερη τιμή που μπορεί να κάνει μου λέει οτι το αφήνει τόσο από 1100 ευρώ! Έλεος ρε παιδιά, αμερικανικό προϊόν είναι, τόσο πιο πολλά πληρώνει από τον Θωμά (και αλλα 5-6 γερμανικά μαγαζια) για να το φέρει? Αντε να το πάει 700 γιατί είναι μικρό μαγαζί και δεν μπορεί να έχει μεγάλο στοκ όπως αυτοί. Αλλά μέχρι τα 900 και τα 1100 υπάρχει μια διαφορά που αγγίζει με άνεση τα όρια της αισχροκέρδειας!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε αν το δεις ενημέρωσε για τιμή, και αν το ακούσεις πες μας πως σου φάνηκε... Αν κρίνω απ'το nick σου παρόμοιους ήχους ψάχνουμε... Βέβαια εγώ το θέλω κ για μπάσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου