Προς το περιεχόμενο

SamsAmp PSA


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Zakk πήγες να το δοκιμάσεις όπως έλεγες ή το αγόρασες; Θέλω τα φώτα σου για τον ήχο του. Σου δίνουν και το Tech 21 Midi Mouse ή βολέυτικες με άλλο και ποιο;

Παρεπιπτώντος ασχολείται κανένας με Midi πετάλια; Λόγο του ότι θα πάρω μάλλον το psa1, έλεγα να πάρω και αυτό το midi μαζί. Έχει να μου προτείνει κανείς κάτι άλλο;

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το αγόρασα εγώ μεταχειρισμένο και η γνώμη μου είναι οτι είναι ΠΑΡΑ πολυ καλό. Πεντακάθαρο αν του φερθείς ευγενικά, ακόμα και στους πιο high gain ήχους. Προϋποθέτει βέβαια όπως όλα τα αντίστοιχα μηχανήματα οτι θα ασχοληθείς μαζί του, θα διαβάσεις τις οδηγίες και γενικά θα το ψάξεις το θέμα. Εγώ την πρώτη βδομάδα είχα απογοητευτεί γιατί ήμουν και ψιλοάσχετος. Τώρα αν με ρωτήσεις είναι από τα μηχανήματα που σε κάνουν να αναρωτιέσαι "γιατί δεν το έπαιρνα τόσο καιρό να δω άσπρη μέρα?"

 

Όσο για το midi, έχω διαβάσει πολλά παρατράγουδα με το FCB1010, άλλα αν το ψάξεις μέσα από newsgroups θα βγάλεις άκρη και δε θα έχεις πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
παιδιά' date=' το sansamp μπορεί να βγάλει brutal ήχο όπως cannibal corpse για παράδειγμα?[/quote']

 

Θα σου πρότεινα Boss GT-8 για τέτοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Gt-8 δεν το έχω ακούσει αλλά εγώ 8α σου έλεγα έτσι κι αλλιώς για το Psa οτι δε θα το μετανιώσεις. Και γω παρόμοιους ήχους χρησιμοποιώ και το μηχάνημα έχει πραγματικά πιο πολλή παραμόρφωση από οτι ισως χρειαστείς ποτέ. Και εννοώ να είναι και χρήσιμος ο ήχος, όχι "εδώ πολυτεχνείο" απο τον θόρυβο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου